Чоловік мріяв про сина. Після пологів я повідомила йому новину, від якої він втратив дар мови

Довгий час ми з чоловіком планували дітей, однак нам не виходило. Згодом розпочали лікування і от на черговій УЗД нам повідомляють, що мені вдалося завагітніти. Виявилося, я при надії, у мене має бути двійня. Не можу зараз передати ті емоції щастя, які я відчувала в той момент, та й чоловік був надзвичайно щасливим. А потім полонив страх — це наш перший досвід, а тут одразу дві дитини, якщо я не впораюся?

Протягом вагітності я дуже переживала за своїх малюків, і була дуже обережною протягом вагітності. Часто навідувала лікарів, щоб вони слідкували за тим, як проходить моя вагітність. 

На останніх місяцях вагітності в мене мало бути день народження. Святкували ми вдома, прийшли свекри, мої батьки та сестра. Цілий день ми готували з чоловіком страви на святковий стіл, скажу одразу, що це було не легко. Мене дуже боліла спина, й звичайні дії я ви

Вранці в мене різко заболів живіт, спазми були надзвичайно болісні і я зрозуміла, що розпочалися перейми. Збудила чоловіка й разом відправилися в пологовий будинок. Пологи були складними, а ще сталося те, чого я взагалі не очікувала — у мене народилася трійня.  

Всі були шоковані, адже ніхто не розумів, звідки взялася третя дитина. Лікарі розгублені, адже на УЗД було видно лише двох малюків. Пройшло ще близько години і принесли мені трьох малюків. Це були чудові емоції, вони такі крихітні і беззахисні, я тоді була на сьомому небі від щастя. Згодом мені медсестри принесли телефон і сказали, щоб я зателефонувала чоловікові.

Я беру телефон, і кажу: «Міша, якщо ти за кермом, зупинись». Сказав, що вдома, і я прошу, щоб він краще присів. Чую, що чоловік переляканий. Тоді одразу заспокоїла його, запевнила, що народила діток, всі живі, здорові. Він заспокоївся. А потім повідомляю: «Тепер в тебе два синочки, і лапочка дочка». Дуже хвилювалася за реакцію чоловіка, а він спершу мовчав, потім засміявся і промовив: «Де двоє, там і троє».  

Й ми двоє почали сміятися у слухавку. 

Хіба ж це не щастя?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: