Чоловік на інвалідному візку зміг перетворити занедбаний магазин в будинок мрії

В’ячеслав Мінчанин, який через трагічну випадковість втратив змогу пересуватися самостійно, зміг здивувати не тільки близьких та рідних, а й усіх користувачів соціальних мереж. За певний проміжок часу без сторонньої допомоги він перетворив стару занедбану будівлю на неймовірно затишний дім.

Сам чоловік усе своє дитинство та юність прожив у невеличкій батьківській квартирі. Однак В’ячеслав завжди мріяв про власний сімейний куточок. 

Втім, дуже довго всі мрії так і залишалися на етапі планування.

Але у 2011 році доля вирішила піти назустріч молодикові. У нього з’явилася можливість викупити будівлю, яку раніше орендували для невеличкого продовольчого бізнесу. У попередніх власників, ймовірно, нічого не вийшло, отож, місцина так і залишилася пустою та закинутою. Взятися за неї вирішив В’ячеслав.

Спочатку чоловік і сам планував облаштувати там невелике виробництво. У нього був дуже нетиповий для сучасного ринку бізнес. В’ячеслав займався ароматизацією приміщень. Виробляв обладнання, за допомогою якого власники приміщень мали змогу постійно підтримувати приємний аромат у своїх спорудах. Втім, згодом така справа втратила свою популярність і стала неприбутковою. Тож В’ячеславові спало на думку переінакшити куплене приміщення у житловий будинок.

Довго над цим рішенням молодик не думав. На той момент даху над головою в нього вже не було. Батька жили у власному домі, а про своє майбутнє слід було турбуватися самотужки. Знайомі вважали, що В’ячеслав з глузду з’їхав. Вони не вірили, що в чоловіка вийде самостійно переінакшити приміщення  й цілком облаштувати його для комфортного життя.

На втілення мрії В’ячеслав витратив декілька років. Чимало тяганини було з оформленням документів. Чоловік навіть не приховує, що все це далося йому ой як нелегко. 

Справи пішли шкереберть, коли В’ячеслав помешкання дізнався, що нерентабельний колись магазин влада вирішила виставити на аукціон. Тільки заплативши чималу суму, чоловікові пощастило придбати цю будівлю. 

Спочатку новий власник дому порався самотужки. Втім, тепер зізнається, що важко робити деякі речі, перебуваючи в інвалідному візку. Тож йому часом доводилося звертатися за допомогою до спеціалістів. На той момент у чоловіка вже була сім’я: дружина та син. Тож батько прагнув закінчити ремонтні роботи до того, як спадкоємцеві виповниться сім років. Він хотів, щоб хлопчик мав змогу ходити до місцевої школи.

Пошепки

Як тільки все було готово, сім’я одразу ж переїхала до власного дому.

В’ячеслава проймала гордість, оскільки йому вдалося довести всім, що він все-таки зміг досягти своїх цілей, навіть попри обмеження та зневіру інших. 

На реконструкцію будівлі пішли всі заощадження чоловіка. У підсумку сім’я з’ясувала, що витрати на ремонт у декілька разів перевищили ціну самого дому. Якби В’ячеславу попередньо сказали, що новий будинок обійдеться йому так дорого, то, напевне, саме це і стало б головною причиною його відмови від запланованого.  Але зараз молодик стверджує, що головне не боятися і почати, а далі точно щось та й вийде. 

Якщо будівництвом В’ячеслав займався самотужки, то з оформленням інтер’єру йому допомагала дружина.

Найбільше дивує той факт, що з будівельними роботами  чоловік ніколи раніше не мав нічого спільного. Тож у процесі йому допомагали ще й відеоролики на YouTube.

На здобутому сім’я зупинятися не планує. У майбутньому вони планують збільшити масштаби свого житла і добудувати терасу.

Якщо колись В’ячеславові було страшно навіть подумати про ремонт, то зараз він із задоволенням виконує всі роботи. Тому що очі бояться, а руки роблять.

Що думаєте про наполегливість та силу волі В’ячеслава?

А вам доводилося робити ремонт самотужки?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector