Чоловік надіслав дружині фото з питанням «Можна, я заберу його додому?»

Як ви думаєте, що вона відповіла?

Нерідко подружжю доводиться довго вмовляти свою другу половинку на щось, вести цілу інформаційну війну з маневрами, тому що думки не в усьому сходяться. Якийсь чоловік помітив на парковці щось дивне, а через кілька хвилин його дружина отримала фотографію зі смартфона з одним-єдиним питанням. І вона визнає, що просто не могла відповісти інакше.

Мама-кішка зникла в невідомому напрямку і на галасливій, брудній дорозі шукати її сенсу не було. Кошеня теж виглядало непрезентабельно, тому чоловік вирішив підстрахуватися і прямо запитав дружину.

Він написав мені «Можу я принести його додому?» І я подивилася на цю нещасну мордочку і зрозуміла, що не можу відповісти «Ні»

Відмита і нагодована мордочка перетворилася з нещасної, в сонну і щасливу

Візит до ветеринара показав, що це кішечка 4-5 тижнів від народження. Їй дуже пощастило не одержати серйозних травм, тому залишалося тільки зробити курс щеплень і купити лоток, плюс іграшки. 

Нового члена сім’ї назвали Аксель і вона швидко здружилася зі старим котом і собакою. Аксель пам’ятає добро і намагається бути затишною, чуйною і велелюбною!

Що думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector