Чоловік надіслав дружині фото з запитанням «Можна, я заберу його додому?»

Як ви вважаєте, яку відповідь вона дала?

Часто трапляється таке, коли одному з подружжя потрібно переконати в чомусь іншого, і для цього доводиться розгортати справжню інформаційну кампанію і вдаватися до хитрощів, оскільки погляди на певні речі у людей можуть бути надзвичайно різними.

Одного разу чоловік виявив щось цікаве на власній парковці і через кілька хвилин він відправив дружині зображення зі смартфона, яке супроводжувалося запитанням. Дружина зізналася, що на це питання вона не могла відповісти якось по-іншому.

Кішка-мати втекла незрозуміло куди, залишивши маленьке кошеня. Воно виглядало не дуже привабливо, через що чоловік вирішив діяти негайно і прямо запитав у дружини.

Як розповідає дружина: “Він звернувся до мене з фразою «можна принести її до нас?». Я подивилася на її сумну мордочку, і усвідомила, що відмовити чоловікові в цьому ніяк не можу.

Після того як ми її помили і погодували, вона з сумної кішки перетворилася на веселу, але сонливу. Відвідавши ветеринара, ми дізналися, що кішечка з’явилася на світ чотири або п’ять тижнів тому. На щастя, у неї не було суттєвих пошкоджень, тому нам треба було тільки прищепити її від усіх хвороб і придбати іграшки й лоток.

Ми її назвали Аксель. Згодом вона зав’язала дружні відносини з нашим котом і собакою”.

Аксель цінує доброту і прагне бути люблячою й уважною до своїх господарів !

Як би ви вчинили на місці дружини?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector