Чоловік надумав свекрусі дарувати телефон за 30 тисяч! Хіба це зараз доцільно? Краще б генератор купив

Посварилась я зі своїм чоловіком так, що вже не знаю, чи до розлучення діло не дійде. А все через ювілей його мами.

Скажу відразу, люди ми зовсім не багаті. Живемо у квартирі, яка дісталась Івану від його бабусі. Син вже дорослий, та досі доводиться йому допомагати. А що робити? Часи важкі.

Коли почалась війна, заробітки чоловіка суттєво знизились. Він підприємець, чимало його робітників мобілізували. Та, якою б не була наша фінансова ситуація, Іван продовжує допомагати своїй матері. А зараз він готується до її ювілею, який буде у вересні. Замовив вишуканий ресторан, дороге меню. Вчора мені заявив:

 – Треба гарний подарунок обрати! Все ж 60 років раз у житті.

 – А моїй мамі на ювілей ми лише три тисячі подарували.

 – Так, а що нам дала твоя мама? А моя від квартири відмовилась на нашу користь. Ми все життя дякувати маємо!

Я проковтнула цю образу, хоча й осад залишився. Думала, Іван обере якийсь подарунок до 10 тисяч гривень. А тоді він одного дня прийшов і показав мені якусь коробочку:

 – А ось і подарунок! Сподіваюсь, мамі сподобається.

 – А що це?

Пошепки

 – Смартфон новенький.

 – Дуже дорогий?

 – А що зараз дешеве? Нічого, подужаємо.

Я все ж сподівалась, що чоловік думав головою й обрав бюджетну модель. Але потім я знайшла гарантійний талон, де була вказана ціна – 32 тисячі гривень. В мене мало щелепа не відпала. Як таке можна було утнути зараз, під час війни, коли ми кожну копійку рахуємо. Краще б вже генератора їй подарував, аби світло взимку мала.

Я зчинила скандал. А чоловік лишень сказав:

 – Це моя мама і я взяв телефон в оплату частинами. Мотлох їй не даруватиму!

Ми знову посварились. Я вже й не хочу йти на те свято взагалі. І зовсім не розумію, чому чоловік вважає, що подарунки для наших матерів мають бути різними за вартістю. Хіба ж моя ненька винна, що не мала квартири?

Як гадаєте, доцільно зараз такі дорогі подарунки купувати? Ви придбали б?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector