Чоловік нахабно збрехав, що на роботі не дали премію і ремонт у дитячій треба відкласти. Але через декілька днів побачила чек з дорогого магазину і засмутилася до сліз

Я завжди старалася допомагати рідним. Наприклад, моя мама живе в селі і я стараюся щосуботи приїздити, аби на городі поратися. У мами господарка велика, корови, кури, свинки, кролики. Поки колеги влітку кудись на море їхали, я засмагала з сапкою на городі. 

Моя мама, хоча на пенсії, але заробляє чимало. Бо ще продає продукти з городу на базарі, до неї навіть люди з іншої області їздять. 

Мій Михайло також не проти їй допомогти, але так, фізичною працею. Полагодити дах у курнику, підбити лавочку чи перетягти диван. 

Ми одружені вже 10 років і в нас є правило щодо грошей. Якщо хочеш взяти з родинного бюджету, то попередь та порадься. Адже у нас ще два сини та донечка. То треба купити їм теплий одяг, заплатити за спортивні тренування, доньці купити нове плаття на танці чи просто відвезти їх у кіно. 

Заробляємо ми нормально. Не шикуємо, як ті депутати, але на все вистачає. Звісно, на чомусь економимо. Наприклад, хочу зробити діткам гарний ремонт у кімнаті, відвезти їх на відпочинок на море. 

У чоловіка зарплата щомісяця різна, адже має ставку та відсотки від продажу. Але цього місяця хвалився, що план виконали і точно буде надбавка. Я також отримала премію та поставила гроші в наш родинний бюджет. Думала, що якраз вийде на ці кошти зробити дітям ремонт гарний. Вибрала ліжечка, шпалери та письмові столи для хлопців. Ну і окремо хотіла поставити швецьку стінку, щоб вони тренувалися вдома.

Але чоловік після того декілька днів мовчав та постійно змінював тему, коли я питала за зарплату. То затримали, то не виплатили до кінця. Потім взагалі заявив, що надбавку скасували. 

Вам сподобалася історія? Читайте більше у нашому телеграм-каналі: https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

Ну я з Михайлом не перший місяць зустрічаюся, точно знаю, коли він бреше. І наступного дня ми пішли до церкви на службу. Там зустріла свекруху, Валентину Давидівну. Одразу зрозуміла, куди “зникла” надбавка чоловіка. Свекруха стояла у новесенькому кашеміровому пальті, замшеві черевички та гарна сумочка. 

І це не вперше чоловік “допомагає” своїй мамі. Свекруха, до речі, досі працює і заробляє чимало. Однак, на 8 березня купив їй посудомийку (нащо людині, яка живе сама таку техніку?). На Миколая минулого року відвіз її у санаторій в гори на тиждень. Ще й вибрав найдорожчий номер з харчуванням. 

Я розумію, що Михайло єдиний син, але от не треба аж так маму задобряти подарунками. У нього ж є ще сини та донька. Моєї зарплати не вистачить, аби їх прогодувати, одягти та ще й заплатити за спортивні секції. 

Пошепки

Сама собі можу купити косметику чи те пальто. Але чому Михайло не подумав за дітей? Ті меблі вже старі, хитаються, хлопці вже не поміщаються там спокійно.

– Так твоїй мамі горіло те пальто? Вона кудись на показ мод відправилася?!

– Чому? Просто хороші знижки були в магазині..

– Я тобі відкрию таємницю – ще й магазині меблів є знижки. Особливо на дитячі ліжка та столи. Забув, що синам треба зробити ремонт?

– Нічого, я візьму кредит чи в друзів позичу. Зробимо ремонт, не переживай. 

– Знаєш, у тебе є вже родина, за яку треба піклуватися. Чи ти матусин синок і під її каблук лізеш? 

Я не розумію, яким місцем думає чоловік. І найголовніше – чому свекруха звертається постійно до нього та просить гроші. Вона крім роботи ще має квартирантів. І їй платять чималі гроші. 

Знаючи, що онукам треба нові меблі в кімнату, вона все одно думає про власні забаганки!

У неділю ввечері ми так посварилися, що Михайло зібрав речі та поїхав до мами. Певно, сидить там і думає, що я приповзу на колінах. 

На цьому проблеми не закінчилися. Декілька днів тому дзвонила свекруха з претензіями, чого це я забороняю Михайлу давати їй гроші. Дійсно, яке дурне запитання! Ще й обізвала мене жидівкою та побажала вдавитися тими грішми. 

Що мені робити з чоловіком та його мамашою?

Підпишіться на автора у нашому телеграм-каналі, де знайдете нові життєві історії: https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector