Чоловік намагається відсудити дітей та відвезти їх закордон. І моя мама повністю його підтримує у цьому!

Моїй мамі в 50 років клепки бракує, чесно. І мені геть не соромно таке писати. Повірте, ви як прочитаєте мою історію, то так само будете думати. 

Мама дуже сильно мріяла про сина, але народилася я. От все дитинство слухала докори, яка я погана донька, що її дуже розчарувала. Якщо приносила зі школи погану оцінку, то годинами стояла на гречці, могли ще ременем по одному місці побити. 

У 18 років я вийшла заміж. До того декілька місяців зустрічалася з Олексієм, він старший на 5 років. І мама постійно мене підмовляла “давай, роби весілля, бо потім буде пізно”. Я її послухала на свою голову. Навіть університет закинула, бо чоловік вимагав, аби я весь час приділяла хатнім справам. У мене не було часу навіть на те, аби з подругами зустрітися чи піти на шопінг. 

Якщо у нас виникали якісь сварки, то мама завжди ставала на сторону Олексія:

– То ти така нерозумна, чоловіка геть не цінуєш! Його треба слухати і поважати, він голова у родині. 

Олексій мав дуже складний та запальний характер. Міг навіть на мене руку підняти, на дітей часто кричав і лякав їх до сліз. А мама все казала, що то я винна, бо його на конфлікт провокую. 

А декілька місяців тому я дізналася, що Олексій мені зраджував. Після роботи зустрічався зі своєю колегою, водив її у кафе, витрачав гроші на подарунки. А діти в той час носили одяг з секонд-хенду та гралися іграшками, які сусіди віддали просто так. 

Я не стала терпіти таке приниження, зібрала дітей, всі речі та поїхала до мами. Сподівалася бодай слово добре почути. 

– Ну пішов раз на гречку, з ким не буває? Подумає, гульнув.

– Мамо, він мені зраджував. Витрачав гроші на коханку, а діти…

– А ти про дітей подумала? Хочеш, аби вони виросли безбатченками? Ти свою гордість прикрути. Хто тебе потім візьме заміж з таким причепом? 

Пошепки

Я тоді дійсно думала за дітей. Ну от я без роботи та освіти як буду їх виховувати? І куди ми переїдемо після розлучення, якщо квартира належить Олексієві. Тому вирішила забути про зраду та якось жити далі. Тим паче, чоловік тоді каявся, просив у мене вибачення на колінах, божився, що такого більше не буде. Ще й мама тиснула морально і я повірила. 

Але не дарма кажуть “якщо чоловік раз зрадив, то буде далі зраджувати”. Олексій знову почав крутити шури-мури з іншою коханкою. Виявилося, що це якась наша знайома з компанії друзів. Такого приниження я не очікувала від нього. На щастя, у мене тоді вже був підробіток онлайн, працювала перекладачем в бюро. Тому мала пару тисяч гривень, аби орендувати на 3 місяці квартиру. 

Зараз нас розлучають, але Олексій намагається відсудити у мене право на опіку. Постійно погрожує, залякує, шантажує. Навіть раз сказав, що вивезе дітей закордон і я їх ніколи не побачу. 

Від мами я знову не побачила підтримки. Вона вважає, що це я винна у тому, що чоловік зраджував:

– Значіть ти була паскудною жінкою. От він шукав на стороні кращу господиню. Треба було раніше думати і щось міняти. А зараз нема чого сльози лити!

Єдина людина, яка мене підтримала – це свекруха. Вона допомагає фінансово, передає онукам гостинці та одяг, мені інколи надішле тисячу гривень на комунальні послуги. Василина Миколаївна найшла хорошого адвоката для мене на суд.

І знаєте, так прикро, що рідна мама відвернулася від мене. Поводиться так, наче я не її донька, а якась чужа людина. Всім родичам розповіла, що це я винна у розлученні, що я дуже погана мати і про дітей геть не турбуюся. 

Ну що мені з не робити? Я не можу просто так припинити з нею спілкуватися, вона ж моя мама

Чому моя мама мене так ненавидить? Де я вже так встигла нагрішити? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector