Чоловік не викидає ручки від пластикових пляшок, а вішає їх вдома всюди, де тільки можна

Пластикова 5-літрова пляшка є не тільки відмінною місткістю для різноманітних розчинів, але ще і об’єктом «побутової творчості». Використовувати для створення всіляких корисних штучок можна як саму пляшку, так і пластикові ручки від неї. Як застосовувати же правильно застосовувати ручки від пластикових плашок? 

1. Для розміщення вішалок у шафі

Якщо вам не вистачає місця в шафі для вішалок, то можна організувати ланцюжок: потрібно просто надягати на гачки пластикові ручки, на які можна чіпляти інший одяг. 

2. Для підвішування шарфів

Візьміть пластикову ручку від пляшки й надягніть її на штангу. Тоді ви отримаєте мініатюрний тримач, на який комфортно завішувати шарфи, хустки. З такого вішака тканина точно не зісковзне вниз. 

3. Для сушіння губок

Якщо надіти ручку на змішувач, то можна отримати підставку для сушіння ганчірки. 

Щоб мочалка краще кріпилася до ручки, розміщайте пластик зубцями вгору.

Також є ще один метод, що допоможе приклеїти ручку до раковини – термоклей. Він не псує раковину, до того ж легко видаляється. Особисто я закріпила ручку саме так, оскільки тоді вона не виглядає з раковини.

Пошепки

4. Для зберігання кухонних інструментів і рушників

Ще один варіант створення тримача для кухонних приналежностей: сюди можна розміщати і лопатки, і сита, і рушники. 

5. Для стільчака унітазу

Якщо у вас на унітазі є чохол, то його можна легко закріпити на ручку. До того ж вона може відігравати роль тримача, який піднімати стільчак, не торкаючись до нього.

 

6. Для установки телефону

Ви любите переглядати фільми та серіал в телефоні? Тоді ручка стане ідеальною підставкою для смартфона. Телефон не буде зіскакувати, для цього просто слід притиснути пару вусиків вниз в місці упору.

Де ще б Ви використали ці ручки в побуті?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector