Чоловік підійшов до вікна на шум і розгубився: на його веранді гралися рисі

Не можу намилуватися цими фото!

Ця дивна історія сталася в США, Аляска. Молодий чоловік, Тім Ньютон, проснувся від дивних звуків, які долинали з його веранди.

Він вирішив  перевірити в чому справа. Наближаючись до веранди, чоловік чув, що звуки ставали все сильнішими. Відкривши фіранку, Тім дуже здивувався — на ганку гралася сім’я молодих рисей: 8 маленьких кошенят. Що найдивніше — прихід чоловіка їх ніяк не налякав, вони продовжували спокійно гратися.

Варто зазначити, що на Алясці рисі не є вже таким звичним явищем. Тім спостерігав цих тварин всього лиш пару разів і то мигцем. А ці звірята безтурботно пустували на веранді, що дуже здивувало чоловіка.

Як це трапилося

19 вересня Тіма розбудив незрозумілий шум, який він не зустрічав раніше. Складалось враження, що хтось бігає на веранді туди сюди, але кроки були не людськими, оскільки звук від них був різкий і швидкий. Молодий чоловік не міг уявити, що робиться на ганку, поки не підійшов до вікна. Картина була приголомшливою: зграя тварин біля людського житла. Спершу йому просто здалося, що це звичайні кішки.

Підійшовши до цих малюків, він звернув увагу на їх кінчики вух —  це були маленькі рисі. Ці тваринки були з розміром дорослого кота, але зовнішність значно відрізнялась. Тім не міг повірити своїм очам!

Сам чоловік захоплюється фотографією і часто робить цікаві знімки ландшафтів та природи. Тому, побачивши таку ситуацію, він не розгубився й одразу схопив камеру. Варто зазначити, що фото він робив з вікна, щоб не налякати кошенят.

Він згадує: «Я підійшов ближче і став фотографувати, ніколи не думав, що рисі такі грайливі!» Енергійні кошенята гралися та носилися по веранді що є сил. Рисі були досить худенькими, але їм вистачало наснаги, щоб бешкетувати.

Тім встиг зняти їхні ігри на камеру, після чого кошенята зникли з зони видимості в задній частині подвір’я.

Тім ще стояв декілька хвилин, думаючи, що кошенята вийдуть ще на ганок. Але згодом почув дивне скавчання — це була мама-рись! Її голос значно відрізнявся від маленьких рисей. Після цього звуку трава біля будинку заворушилася і кошенята стали скакати в її напрямку.

Чоловік все зрозумів. Їхня мати завжди була поруч. Вона тихо спостерігала за тим, як граються її діти, і побачивши Тіма за вікном, почала кликати їх до себе. Можливо вона відчула якусь небезпеку. Однак згодом вони знову повернулися на веранду і продовжували гратися, а Тім стояв біля дверей і не міг повірити в те, що відбувається.

Звук затвора камери зацікавив кошенят, після чого вони стали вишукувати, звідки виходить цей шум. Мати така тривожна зацікавленість насторожила, і вона поспішила до своїх дітей на веранду.

«Від мене до звірят було менше ніж 2 метри, а розділяло нас лише скло. Малюки дивилися на мене секунд 10, а мама кинула на мене швидкий погляд і стала оглядатися по сторонах. Мабуть, вони прийшли до думки, що їм нічого не загрожує, і я для них не є небезпечним, тому вони знову продовжили свої ігри та веселощі на веранді »- згадує з посмішкою Тим.

За весь цей час чоловік встиг зробити понад 100 кадрів. Він захотів вийти з будинку, щоб зробити кращі фото. Але така зйомка могла сполохати кошенят.

Тім Ньютон намагався не турбувати сім’ю своєю присутністю і продовжував фотосесію з особливою обережністю. Згодом одне кошенятко побачило його і стало підкрадатися.

«На той момент я був схвильований як ніколи. Я прибрав камеру і наші погляди з риссю перетнулися … І він прослизнув через веранду до своєї мами, »- згадує Тім, – « Через пару хвилин всі дітлахи підбігли до маминої засідки та веселощі закінчилися. Сімейство пішло в сторону до пагорба і сховалося з моїх очей».

Чоловік говорить, що це були незабутні моменти, адже він спостерігав за дикими тваринами понад 40 хвилин. Після цього випадку, Тім не раз виходив на веранду з очікуваннями побачити знову це сімейство. Але вони більше так і не поверталися.

А вам подобаються ці милі звірята?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Adblock
detector