Чоловік пішов на зустріч однокласників. Я не знала, що таке свято повністю зруйнує наше родинне щастя

Влітку мій чоловік пішов на зустріч випускників. Всі однокласники зібралися у кафе, замовили окрему залу, запросили вчителів. Микола казав, аби я також йшла з ним на свято. Однак, мені не вийшло, дуже погано себе почувала. Тому Коля пішов сам.

І знаєте…Краще б я його нікуди не пустила. Зачинила вдома під трьома замками, як ту собаку і все.

Отож, у кафе була ще Марта. Коля розповідав, що батьки колись дружили сім’ями, вони навіть сиділи разом за партою. І що Марта постійно давала йому списувати на контрольних та самостійних. Всі його хороші оцінки – це заслуга Марти. Але вона після 11 класу вступила аж до Польщі. А згодом і її батьки переїхали до Варшави на роботу. Так Марта зникла на 10 років. 

І після святкування Коля постійно запрошував Марту в гості. Тим паче, вона мала чоловіка та дитину, дуже приємна у спілкуванні. Так ми почали товаришувати родинами. То кудись в кафе підемо разом, на дачу чи на озеро поїдемо. Ми навіть цього літа суто дорослою компанією поїхали в Буковель на вихідні. 

Але от потім поведінка Колі дуже змінилася. Він постійно почав мене порівнювати мене з Мартою:

“Вона одягала красивіші сукні”, “їй личить червона помада, а тобі ні”, “попроси в Марти рецепт тирамісу, який вона вчора принесла”. В мене аж почало око сіпатися від тих докорів. Але не хотіла сваритися, навіщо от псувати день родинними чварами? 

У серпні чоловіка Марти забрали в ЗСУ. І от Марта почала часто телефонувати Колі та просити про допомогу. То в неї пральна машинка зламалася та все потекло, то кран не працює чи диван треба пересунути. Я розуміла, що жінці важко без сильного, чоловічого плеча, тому навіть не думала ревнувати Колю. Ну нехай поїде, допоможе Марті вдома. Чого їй важкий диван туди-сюди тягати? 

Але якраз таке “поміч” подрузі зруйнувала наш шлюб. Тиждень тому Коля приїхав після роботи додому і почав збирати валізи.

– Що таке? У тебе відрядження? 

– Ні.

– А куди ти збираєшся?

Пошепки

– До Марти.

– Як це?

– Ось так. Іро, я тебе не кохаю. Все, завтра напишу заяву на розлучення. 

– Як так?

– Я Марту ще з 1 класу любив. І зараз вона сама зізналася у почуттях. Вдруге я цю людину не хочу втратити. А її Роман.. Та хай подихає на тій війні, страшний патріот. 

Я почала плакати, кидатися Колі в обійми. Але він сильно відштовхнув мене, я аж вдарилася головою об двері. 

Виявляється, свекри знали про їх роман. І всі брехали мені в очі.

– Ну знаєш, Марта мені завжди подобалася. Розумна, красива, з інтелігентної родини. Він за нею довго хвостиком бігав. Ну значіть така твоя доля, – дорікала у слухавку свекруха, Ольга Дмитрівна. 

Мало того, Коля готовий виховувати її дитину від іншого чоловіка. От пишу це все і не вірю. Ну дурний сон, інакше не скажу. 

Що Ви можете порадити нашій читачці в такій ситуації? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector