Чоловік пішов від дружини до молодої коханки, а тепер проситься назад

Пам’ятайте, бумеранг працює. 

Пів року тому Катю втішали мало не всім офісом. Катю кинув чоловік. Після 15 років шлюбу і з 12-річною донькою. Катя намагалася взяти себе в руки. Відволіктися на роботу. Але яка тут робота, коли думки плутаються і все з рук валиться? Пощастило Каті, колектив виявився хороший, дружний. Увійшли в положення, допомагали, підтримували.

Проплакала Катя, заспокоїлася, взяла себе в руки, повернулася до нормального графіку роботи. Поступово знову почала посміхатися. Змирилася, в загальному, з розлученням і звикла до життя без чоловіка. Раділа, що квартира своя, від бабусі успадкована, ділити з чоловіком і його молодою дружиною не треба.

Поступово обросла Катя новими інтересами і захопленнями. Зайнялася скандинавською ходьбою, всерйоз перейнялася правильним харчуванням. Скинула за три місяці чотири кілограми з десяти зайвих, продовжує працювати над собою. Каже, після відходу чоловіка сильно поменшало готування і додалося часу на себе і доньку.

І ось приходить одного ранку Катя, очі як у переляканого оленя.

«Дівчатка, — каже, — що робити? Чоловік назад проситься!»

«А як же його молодиця, до якої він пішов?»

«Каже, все помилкою було, усвідомив і розкаявся. Тільки я думаю, це молодиця його сама виставила». 

«Ну і чого думаєш? Ти ж хотіла його повернути!»

«А ось … не хочу я більше. Знову будуть всі ці праски-сковорідки, похмуре черево на дивані і гучний телевізор. Я звикла їсти правильно і гуляти вечорами. Не хочу назад чоловіка!»

«Ну не хочеш, так не пускай. Ви розлучені, він у тебе не прописаний. Не зобов’язана ти його назад приймати».

«Ось і я думаю, що не зобов’язана. А він жалюгідний такий. Пом’ятий, як собака викинута».

«На жаль він тисне, ось що. Йому тебе не було шкода, коли до молодиці йшов красивий і в костюмі».

«Ну і доньці він, знову ж таки, батько».

«А дочка хоче повернення батька?»

«Ні, вона зла на нього, вони з молодицею її виставили за двері, коли вона прийшла його зі мною мирити. Не хоче».

«Тобто, ти не хочеш. Донька не хоче. Ну і не довбай собі мізки чужими проблемами!»

Катя тримає оборону. Григорій веде планомірну облогу по всіх фронтах — тягає доньці подарунки, дружину то дорікає в бездушності, то задаровує квітами. Його «молодиця» блудного Григорія колишній дружині повернути зовсім не заперечує, ніби не вона, як горда переможниця, забрала його пів року тому з сім’ї. За чаями на роботі ведуться розмови про «Закон бумеранга».

Що ж сталося, чому розвалився такий швидкоплинний новий союз Грицька? Чому він так відчайдушно ломиться назад в сім’ю, в якій його вже не чекають, і чому сім’я зовсім не рада поверненню блудного Григорія?

Григорій, вже не юнак, але ще поки чоловік в повному розквіті сил, який домігся не поганої посади, з пристойною зарплатою і своїм житлом, став ласим шматочком для молоденьких дівчат, охочих красивого життя за рахунок старшого і заможного чоловіка. Одна з яких і «поклала на нього око».

Лестощі і флірт молоденької Яночки в порівнянні з усталеним і одноманітним сімейним побутом Григорія були подібні до потоку сонячного світла в порівнянні з 40-ватною лампочкою. І наївний Григорій кинувся у вир з головою, закохався і побіг, стрімголов, назустріч новому щасливому життю.

Тільки ось одна справа — службовий роман, а інша — спільне життя з любителькою жити красиво. Це вам не скромна Катя, яка готова після роботи тягнутися по магазинах, а потім годинами стояти біля плити, щоб забезпечити коханого чоловіка смачною різноманітною їжею на весь день. Яна не прокинеться за годину до пробудження чоловіка і не буде прасувати йому сорочки, варити кашу, готувати справжню каву з зерен.

Як хочеш, так і викручуйся, немає більше поруч затишної Каті, яка робила життя таким легким і затишним. Світ більше не обертається навколо Григорія, світ тепер обертається навколо Яни. Григорій дуже, дуже хоче повернутися в минуле, у свою затишну родину. Тільки сім’я не хоче повернення Грицька.

Яна теж розчарована і розгублена. Мало того, що, виявляється, ніякої квартири у Григорія немає, і живуть вони з Грицем в її, Яни, орендованій квартирі. Так ще, виявляється, в побуті Григорій якась недороблена дитинка. Яну обурюють претензії Григорія до білизни, яка не переться і відсутності домашнього куховаріння. Яна вважає, що дорослий мужик сам може себе і нагодувати, і обіпрати, і сорочку собі попрасувати. Вона дружина, а не нянька.

Обслуговувати мужика старшого від себе не наймалася. І тим більше не наймалася терпіти його напади поганого настрою, його токсичну лінь і нездорову тягу до телевізора. Яна хоче яскравого активного життя, походів по виставках, посиденьок в кафе, поїздок по інших містах і країнах. Яні не потрібен нудний примхливий матрац. Яна з радістю готова повернути Григорія туди, звідки взяла. Тільки ось там його назад не беруть, а просто «в нікуди» Григорій не йде.

А Катя вперше за півтора десятка років відчула, як це — жити, в основному, для себе. Дочка підросла і стала вже не стільки об’єктом турботи, скільки юним і енергійним соратником. Піклуватися про чоловіка і терпіти його перепади настрою більше не треба. Катя відчула себе молодою, незалежною, легкою.

Катя не хоче повертатися в минуле, до життя, присвяченому догляданню за Григорієм. Катя усвідомила, що свобода — це прекрасно. І якщо в житті Каті і з’явиться чоловік, то такий, з яким легко і весело робити щось разом.

На рішення Каті могла б вплинути дочка. Але дочка — 12-річний підліток, ще не здатний зрозуміти і пробачити, до сих пір переживає почуття приниження і сорому, випробуване нею в той момент, коли її батько зі своєю новою жінкою вигнали її осіннього вечора. Дочка підтримує матір.

Ніякої містики немає, а «бумеранг» Григорію дуже навіть боляче прилетів. Ось так він, бумеранг, виявляється, працює. На власній людській дурості.

Як ви вважаєте, Катя зробила правильний вибір? 

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: