Чоловік після операції прокинувся і зрозумів, що спить в обіймах з абсолютно незнайомим котом

Цікаво, але тварини вміють лікувати людей. Дане фото було опубліковано в Твіттері новозеландцем Ендрю Фаллоном — його хворий батько спав поруч з кішкою. Що найдивніше, це те, що в будинку рідних Фаллона ніколи не водилися кішки. Незрозуміло, звідки взявся милий вихованець.

Ендрю розповів, що недавно батькові зробили операцію, після реабілітаційного періоду, той повернувся додому. Одного разу мати пішла з дому у справах, залишила відкритими двері, що є нормальним для жителів Нової Зеландії — вони не бояться грабіжників. Чоловік міцно заснув, не підозрюючи, хто зараз відвідає його.

Поблизу будинку сімейства гуляла кішка, яка побачила прочинені двері, вирішила зайти. Опинившись в кімнаті, вона, напевно, відчула, що чоловіку, який лежить на ліжку, необхідна допомога. Тварина застрибнула туди, і затишно влаштувалася на грудях, обнявши ніжно лапами за шию.

Коли жінка повернулася, виявила цікаву картину і відразу зробила фото. Хворий прокинувся, був вкрай здивований присутністю чарівної кішечки. Фото швидко опублікували в соціальних мережах, син припускав, що його побачать лише знайомі. Але, за кілька днів пост облетів інтернет, його «лайкнули» півмільйона користувачів, поділилися ним близько сімдесяти тисяч користувачів.

Люди писали численні коментарі, кажучи, що прекрасно, коли є такий лікар в будинку. Деякі запевняли, що «котяче» лікування допомагає швидше одужати. Тепер тварина оселилася в будинку батьків Ендрю.

I
Загрузка ...