Чоловік побачив моє листування з іноземцем і наказав збирати речі. Як він не розуміє, що це дурниці

Зараз я в розпачі. Не знаю, як бути. Мій чоловік наказав збирати мені речі і йти до мами. І все через одну дурницю.

Річ у тім, що Олег далекобійник. Заробляє дуже добре, хоча й важко. Він місяцями перебуває у рейсі, а я вдома сама. Сумую страшенно, тож шукаю, чим себе розрадити. Рік тому я народила. Мені було вкрай важко, адже доводилось багато сидіти вдома. Аби остаточно не впасти в депресію я сиділа в соціальних мережах. 

Саме там я знайшла розраду. Окрім старих друзів, познайомилась з новими. Та я й почала спілкуватись з Мустафою. Він писав мені місяць, а я ігнорувала. А тоді якось відповіла. Ми почали спілкуватись. Ламаною російською він писав мені, яка я гарна та цікава. І не буду приховувати – мені це подобалось.

І ось нещодавно повернувся з рейсу Олег. Він взяв мій ноутбук, хотів щось там подивитись і знайшов листування з Мустафою. В мить мій коханий оскаженів. Почав кричати, ледве стримував себе, щоб не вдарити. Було дуже важко.

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

 – Я так важко працюю, аби дати вам все найкраще, а ти, невдячна, пригоди шукаєш. 

Пошепки

 – Це лише заради розваги!

 – Так все й починається. Казала мені мати.

Він зібрався і пішов геть. А потім написав мені повідомлення.

“Щоб тебе вдома не було, коли я повернусь”

Я зібрала речі свої та дитини, поїхала до мами. Вже кілька днів живу в неї. Та, як на мене, Олег чинить неправильно. Нічого страшного в тому листуванні не було. 

А ви як гадаєте, нормальна це реакція чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тутhttps://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector