Чоловік побудував собі маленький еко-будинок на колесах і продає такі ж іншим

36-річному Крісу Маршу набридло постійно перебиватися по орендованих квартирах, і він вирішив побудувати невеликий, зате свій будинок. Причому зробив його екологічним, мобільним і він виходить йому всього 20 доларів на місяць! Ідея виявилася настільки успішною, що чоловік тепер продає аналогічні будиночки по всьому світу.

Кріс переїхав в свій дерев’яний вагончик площею 16 кв.м в березні. У ньому два поверхи, дві спальні, кухня з вітальнею, пральна машинка і велика душова.

Раніше чоловік знімав будинок на дві спальні за 855 доларів на місяць і ще близько 340 доларів йшло на комуналку і податки.

Зараз він платить близько 20 доларів на місяць за електрику. Воду він збирає дощову.

На будівництво нового будинку у Кріса пішло всього 11 тижнів. Хоча вагончик на колесах, чоловік купив ділянку землі, щоб побудувати повноцінний будинок. А поки він живе практично безкоштовно.

Відзначимо, що британець і раніше працював в сфері будівництва, а тепер почав промишляти якраз такими міні-будиночками. Він уже продав 30 штук різним клієнтам в Європі — за ціною 65 тис.доларів.

«Мій старий будинок був хорошим, але далеко не економним. У ньому були великі вікна, і його було важко і дорого опалювати. Одного разу я побачив такі крихітні будиночки на одному американському сайті і вирішив спробувати зробити такий сам. Тепер я живу в новому будинку, і мені дуже подобається. Я не збираюся переїжджати в звичайний будинок».

Завдяки унікальним матеріалами, які використовує Кріс, він дає довічну гарантію на свої будиночки. Вони підходять до будь-якої погоди і клімату і легко перевозяться машиною.

«Я продавав будинки різним людям: від молодих сімей до літніх пар, тим, хто шукають собі дім. І хто хоче просто будиночок для подорожей. Кожен будинок різний, я будую їх відповідно до побажань клієнтів. Люди зазвичай в шоці, наскільки розкішні ці будиночки: Багато зазвичай хочуть собі будинок на колесах, але не простий вагончик, так що міні еко-будинок — як раз те, що потрібно».

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: