Чоловік подарував мені телефон на день народження – я ахнула. Це ж такі гроші! Питала, звідки взяв, адже з грошима у нас не дуже, але чоловік мовчав. А через два місяці я дізналася, звідки у нього така дорога річ

Кілька місяців тому у мене був день народження. Усі вітали й дарували подарунки, але виділився тільки чоловік. Він подарував мені телефон. Найновіший з останніх моделей – я аж ахнула. Розуміла, що це великі гроші. Тільки не знала, звідки вони у нього. З фінансами у нас останнім часом не дуже. Чоловік не розповідав нічого. Мовчав. А через кілька місяців я дізналася всю правду.  

Ще після весілля ми одразу влізли в кредит. Взяли квартиру в іпотеку. Сума чималенька, тож ні на що хороше я навіть не розраховувала. Ще економити й економити. Тож уявіть, яким було здивування, коли чоловік вручив мені мобільний. 

Перед цим у мене й справді зламався телефон. Це було величезною проблемою, але вдіяти я нічого не могла. Коштів на новий не було. Зате з тим маленький гаджетом у мене було багато чого пов’язано.  Робота, курси, всі номери знайомих і таке інше. Словом, без телефона я була, як без рук. 

Я гроші витрачала тільки на найнеобхідніше, а з покупку нового мобільного постійно відкладала.Думала, що вдасться відремонтували старий. Але, як виявилося згодом, йому вже давно судилося відійти в інший світ. Тому я остовпіла, коли побачила у руках коханого свою мрію. 

Про таке я навіть не мріяла. Після дня народження почала розпитувати чоловіка, звідки у нього такі статки. Але той відмовчувався. Лише загадково посміхався. Це все, звичайно, дуже приємно та романтично, але мене все одно турбувало, звідки ж у чоловіка кошти? У нас не було багатих родичів та й спадків ми не отримували. Тож  я й вирішила, що коханий просто відкладав на мій подарунок дуже довго. 

Але з іншого боку сімейний бюджет у нас спільний, тому я прекрасно знаю, скільки грошей надходить і скільки ми витрачаємо. І ось після дня народження всі мої підрахунки пішли нанівець. Нічого не сходилося. Пішла з питаннями до чоловіка. Він знизав плечима. Сказав, що йому не дали премію цього місяця, тож і дохід нижчий. Я замислилась. Ніби й повірила, а ніби й ні.

Нам знову довелося економити. Минув ще один місяць, але ситуація така сама. Мене це насторожило. Усе частіше у нас ставало менше і менше грошей. А відмовки і виправдання чоловік вигадував просто дитячі. 

Я вирішила все перевірити. З чоловіком працює моя знайома. Ось я й надумала уточнити в неї, за що ж це їм так врізають платню на роботі. Жінка дуже здивувалася, коли я запитала в неї таке. Вона відповіла, що нічого подібного у них не було. Усе, як завжди: ті ж премії, та ж зарплата. Тоді я й зрозуміла, що повинна побесідувати з коханим.

Він усе заперечував. Був дуже категоричний. Але я почала тиснути і він у всьому зізнався. Ніяких врізань зарплати не було. А телефон мій він узяв в кредит, тож половина його доходу йшла на нього. Я навіть не знала, що сказати.

З одно боку це дуже хороший вчинок, а з іншого не можу збагнути, для чого він брав ще один кредит, якщо у нас і так проблеми з фінансами? 

Насварила на коханого. Він образився. Ось такий сюрприз він мені на день народження влаштував. Досі ходжу шокована, гроші збираю й економлю на всьому. Зате з новим телефоном.

– Тобі не вгодиш, – дорікнув мені чоловік.

І чому він так? Вгодив же, просто треба було обговорити такий крок зі мною. Бо тут вийшов неочікуваний удар по грошах, яких і так було мало. Або він міг купити мені модель куди простішу та дешевшу, ніж ту, яку подарував. А міг взагалі нічого не дарувати, ніж так тратитися! 

Словом, веселий день народження вийшов.

Чи є підстави для обурень?

Раптом чоловік і справді хотів догодити жінці?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector