Чоловік попросив директора готеля про одну послугу та отримав цікаву відповідь!

Один чоловік збирався у відрядження до іншого міста. У нього була собака, яку боявся залишити на тиждень вдома. Адже ні сусідів, ні друзів у пана не було. 

Чоловік знав, що йому забронювали на тиждень гарний номер у чудовому готелі. Тому він вирішив написати листа до директора та пояснити всю ситуацію:

“Вітаю. На жаль, я не можу залишити свого улюбленця вдома, адже нема людей, які зможуть за ним наглядати. Мій песик вихований, не завдасть клопоту та неприємностей іншим мешканцям готелю”

Пошепки

Через годину він отримав листа від директора:

“Доброго дня! Я керую цим готелем вже 15 років. І за весь час жодна собака чи кіт не викрали рушники, не розбили дзеркало у ванній кімнаті. Жоден чотирилапий друг за 15 років не влаштовувати сварки з іншими мешканцями готелю. Жодного разу я не викликав поліцію на цих бешкетників. За 15 років не було такого випадку, аби тварина не оплатила рахунок у ресторані чи не залишила чайові офіціантам. 

Я з великим задоволенням прийму вашу собаку в готель. Але за умови, що вона візьме відповідальність за свого господаря, з яким проживатиме у номері!”

Ось таке буває – тварини кращі за людей! 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector