Чоловік повертався з роботи і від нього несло не моїми парфумами. Але завжди відповідав, що це мої фантазії. Так тривало майже три роки, і тут на роботі до мене підійшла молода, красива дівчина і представилася коханкою мого чоловіка

Після одруження з чоловіком взяли гарну простору квартиру в іпотеку, влаштувалися на двоє на роботу на один завод: я там працювала бухгалтером, а чоловік – інженером. Мали непогану зарплату, згодом я пішла в декрет, тоді було трошки важче, бо довелося проживати лише на зарплату чоловіка.

Іпотеку ми взяли на 10 років, тому коли донька пішла в садок, нам залишилося виплачувати ще 5 років. Після декретної відпустки мене на роботі призначили заступником головного бухгалтера і я почала заробляти значно більше. Так вийшло, що мій хороший дохід допоміг виплатити іпотеку швидше.

Коли донька пішла в школу, ми купили собі гарну автівку, відпочивали за кордоном, однак стосунки з чоловіком стали холоднішими. Згодом він почав пропадати на роботі, у мене були певні сумніви, але я просто не хотіла вірити в те, що чоловік може мені зраджувати. Потім мені почало це набридати і я тоді стала влаштовувати скандали, у відповідь він все заперечував.

Так ми прожили ще три роки, поки одного дня  в мій кабінет не прийшла співробітниця і не сказала, що в неї вже довгий час роман з моїм чоловіком. Я просто усміхнулася їй у відповідь й зберігала спокій, хоча відчувала, як втрачаю відчуття реальності.

Молода дівчина щось продовжувала мені розповідати, які у них плани на майбутнє, тоді я просто вигнала її зі свого кабінету. Ввечері чоловік не став заперечувати й погодився розлучитися. Перед цим я поставила йому головну умову – він погоджується залишити квартиру мені з донькою, а я не буду подавати на аліменти. Так разом і дійшли згоди. В цей вечір він зібрав речі й поїхав в готель, а згодом все оформили юридично.

Коли я вже мала заяву про розлучення на руках, запитала в нього, чому він так вчинив, і почула у відповідь: “Зрозумій ти мене, я не можу більше тебе любити, ти ж моя ровесниця, а мені хочеться кохати молоду, сильну і красиву жінку. Дякую, що ти мене розумієш”.

З того часу пройшло вже два роки, у мене нові стосунки й ми проживаємо з цим чоловіком разом. Одружуватися поки що я не поспішаю, не бачу в цьому необхідності. Нещодавно, у моєму житті з’явився перший чоловік й почав проситися назад. 

Не довго він був з коханкою, вона його залишила одразу після того, як зрозуміла, що квартира залишилася в мене. Чоловік після цього звільнився з роботи, де він пропадав, не маю поняття. Але знову в своє життя зрадника пускати не хочу. У мене є людина, яка любить не тільки мене, а й мою дочку.

Що Ви думаєте з цього приводу?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector