Чоловік повинен забезпечувати жінку, інакше він втрачає свою сутність і дегенерує

Розмова з Олегом Силявським про правильні ролі чоловіків і жінок, незмінність людської натури і про те, чому заплатити за даму 40 баранів — це правильно.

Багато пар нині не відчувають ніякого задоволення від своїх відносин. Замість того щоб насолоджуватися життям, люди з’ясовують, хто за що повинен платити і чому одному доводиться заробляти більше. «Де ж справедливість?» — запитують добувачі-чоловіки. «Справжні герої давно вже зникли», — нарікають представниці прекрасної статі.

Інтерв’ю з Олегом Силявським про ролі чоловіка і жінки
Ми поговорили з коучем, тренером-психологом, учителем істинної сутності, директором консалтингової компанії «Практикум» Олегом Силявським про правильні ролі чоловіків і жінок, незмінність людської натури і про те, чому заплатити за даму 40 баранів — це правильно.

— Якими повинні бути ролі чоловіка і жінки в ідеалі?

— На своїх тренінгах я часто пропоную людям уявити просту біологічну модель. Наприклад, стоїть будиночок на узліссі, в ньому живуть чоловік, жінка і п’ятеро дітей — як це раніше було. І звідси випливають всі ролі, функції, слідства, хто як до кого повинен ставитися, хто що повинен робити.

Так, в матеріальному і соціальному плані все змінилося: люди живуть в комфортабельних квартирах, не треба ліс рубати, дрова носити. Але при цьому архетипова природа людини залишилася тією ж самою. Якщо люди не слідують за нею, то починаються проблеми, певні дефекти: психологічні, соціальні.

Взагалі, в сучасному світі існує явне спотворення ролей чоловіка та жінки, це як пити дати. Аж надто люди відірвалися від своєї істинної природи, творять що хочуть. Чоловіки забувають свої ролі і функції, жінки втрачають свої … В цьому сенсі зараз дійсно повний бардак.

— Якщо слідувати вашій моделі, то, виходить, чоловік повинен повністю забезпечувати жінку?

— Звичайно, повинен. Однозначно. Інакше він втрачає свою чоловічу сутність і дегенерує. Є таке поняття, як духовний шлях, і кожен йому слідує, знає він про це чи ні. Якщо чоловік не реалізує свою справжню біологічну функцію, то його шлях, його психіка виявляються спотвореними. Те ж і з жінкою.

— Але хіба чоловік щось винен жінці?

— Якщо він мужик, то він в першу чергу повинен самому собі, своїй чоловічій природі і своєму духовному шляху. Борг чоловіка, його природна натура — в тому, щоб бути воїном, захисником, покровителем. А якщо він цього не робить, то він не мужик.

Безумовно, чоловік може чинити інакше. Адже він правда нікому нічого не винен. Але тоді нехай приймає наслідки того, що творить, того, що він не виконує своє певне призначення. А наслідки будуть сумними — як для чоловіків, так і для жінок, які не хочуть йти природним шляхом.

— Що за наслідки?

— Для чоловіка це руйнування бізнесу, втрата сенсу життя, депресія, алкоголізація, імпотенція. Варіантів, які підготувала природа, маса. У жінок порушення своєї натури і правильного духовного шляху призводять до втрати краси, набору ваги, жіночим онкологічним захворюванням.

Спочатку це все веселим здається, особливо в молодому віці. Поки ще не наздогнали ці наслідки … От в індуїзмі і буддизмі сповідається таке поняття, як карма. Це прекрасний закон насправді — закон карми, або, як ще його називають, закон універсальної справедливості. Але навіть якщо прибрати містичну сторону питання, закон карми реально існує. І тут навіть не обов’язково приводити всі ці буддійські історії про реінкарнацію.

Закон універсальної справедливості працює вже в цьому житті. Сутність цього закону дуже проста: вибори, які ми зробили вчора, визначають наше життя сьогодні, вибори, які ми робимо сьогодні, визначать наше життя завтра.

Тому ті люди, які сьогодні роблять вибір проти своєї істинної природи, спочатку можуть насолоджуватися, отримувати масу задоволень. Їм здається, що вони позбулися непотрібних зобов’язань: забезпечувати жінку, утримувати сім’ю або — для жінки — служити чоловікові, підтримувати вогнище, ростити дітей.

Але людина може порадіти рік, два, три, а через п’ять це її наздожене. А через вісім це її так наздожене, що мало не здасться. Я практикую вже двадцять років і стільки доль бачив! Це працює як годинник насправді, а люди навіть не підозрюють. Вони думають: цей світ такий, знаєте, роби в ньому що хочеш. А він не такий простий, як здається.

— Отже, яким є справжній шлях справжнього чоловіка?

— У нього в першу чергу повинна бути своя справа. Для чоловіка вона відіграє принципово важливу роль. Якщо у нього немає власної справи, то це, вважай, не чоловік. Сказати «професія» тут буде неправильно. Хіба бізнесмен — це професія? Або художник?

Знову-таки в простій біологічній моделі глава сімейства повинен ходити на полювання кожен день або орати землю. Тоді він виживає, його сім’я виживає. Тому основний чоловічий шлях, духовний розвиток пов’язані якраз таки зі справою. Це перший пріоритет.

А другий пріоритет — це жінка. Тому що від плодів своєї справи чоловікові треба, як це сказати, позбутися. Якщо у чоловіка немає люблячої жінки, тоді у нього починається в житті повна маячня. Наприклад, він починає плоди своєї праці реінвестувати.

Так роблять багато бізнесменів, у яких з відносинами непорядок. Тобто зробив один бізнес, отримав дофіга грошей. Куди їх подіти? Треба вкласти в наступний бізнес. Вклав у наступний. А тепер куди їх подіти? Адже якщо мужик успішний, створив один бізнес, то зробить і два, і десять. Думав від бабок позбутися, а їх стало в два рази більше. Треба третій бізнес робити!

Він так загнеться, все життя в цих бізнесах проживе, а потім в 70 років виявить, що все пройшло повз. Успіх був, а щастя-то як не було, так і немає, він все кар’єру будував, ще щось робив.

Тому кожен чоловік в ідеалі повинен мати жінку, яка б спустила його гроші на вітер.

— Ось прямо-таки на вітер?

— Саме так. Жінки ж спускають гроші на вітер, це очевидно. Тільки спершу чоловікові треба заробити. І це в традиційних культурах завжди було позначено. На жаль, в сучасному світі більшість традиційних практик загублені. Але подекуди ще залишилися такі культури. Наприклад, на Сході досі збереглося таке явище, як калим. І це правильно, скажу я вам. Це дуже правильно. Тому що якщо ти не можеш заплатити 40 баранів — тобі не можна довіряти жінку.

— А якщо жінка не хоче, щоб саме ти платив за неї 40 баранів?

— А у них немає такого поняття, що жінка не хоче. Там інше виховання. І чоловік теж упевнений: якщо він заплатив 40 баранів, він точно знає, що жінка хоче і його, і дітей, і кухню. Я бачив все це на власні очі.

— І чоловік отримує задоволення від того, що жінка спускає його гроші?

— Звичайно, це ж очевидно. Ідеальна сім’я — це сім’я, в якій жінка не знає, звідки гроші беруться, а чоловік не знає, куди вони йдуть. З точки зору грошей це чудовий зразок пари. У жінки завжди є маса чудових способів витратити гроші.

Чоловік же не вміє спускати готівку просто так, він весь час думає, як би краще інвестувати кошти. Прагне до того, щоб весь час був прибуток з вкладеного капіталу. А жінка легко витрачає. Колечко купила за 9 тисяч доларів, наприклад. І це ще маленьке попалося, треба за 25, щоб діамантик побільше був. Раз — і 25 тисяч немає, полетіли на вітер.

Гроші в даному випадку — це ж продовження і втілення чоловічої любові. Подарунки, квіти, будиночки, машинки, шубки і конкретно готівка. Якщо чоловік любить, то він все це жінці дарує.

— А навіщо ще чоловікові потрібна жінка, крім як гроші спускати?

— Взагалі, жінка для чоловіка — один з найкращих джерел інвестицій. За умови, звичайно, що це справжня жінка. Він в неї весь час щось вкладає, а у неї весь час щось виходить. Раз щось вклав — діти вийшли, іншим разом вклав — будинок вийшов. На матеріальному рівні це важливо.

На соціальному рівні — статус, мовляв, у мене є жінка, причому найкраща і красива. Крім того, це дає відчуття надійного тилу.

А що ж на духовному рівні? Це теж дуже важливо. На духовному рівні жінка допомагає чоловікові в одній дуже важливій справі — в пошуках істини. Чоловіки ж весь час шукають правду, все їм кортить.

Ось чому так багато чоловіків в науці, серед лауреатів Нобелівської премії, наприклад? Тому що у них це фішка: вони хочуть знати, як влаштований світ, хочуть знайти істину. Наукові діячі, релігійні, навіть політики і ті в деякому роді хочуть пізнати, як влаштований цей світ, щоб їм наказувати. Це для чоловіка принципово важливо — істина. Ну і головне — правда про самого себе. Дізнатися, хто я в цьому світі.

І це саме жінка може підказати. Вона каже безпосередньо словами, хто ти є. Козел, наприклад. А якщо пощастило, говорить: «Ти мій герой». І все, у чоловіка відразу просвітлення настає.

Тільки справжня жінка може дати чоловікові справжній образ, який він шукає. Причому дати саме в тому ключі, в якому йому і треба: я герой, я переможець, я кращий в цьому світі, тому що мене любить така жінка, і вона мені про це говорить.

— І все-таки дуже багато що змінилося. Раніше джентльмени вставали, коли дама входила в кімнату, а тепер не прийнято поступатися дівчині місце в громадському транспорті.

— Справа в тому, що класи сильно зрушили. Хто були на Русі справжні чоловіки? В основному офіцери, дворяни. Як у Цвєтаєвої: «одним запеклі волі ви брали серце і скелю» … І вони вели себе відповідним чином. Але це ж реально були чоловіки!

А потім у нас на Русі майже всіх мужиків знищили. Протягом близько сотні років йшов тотальний геноцид чоловічого населення. Дивіться. Перша світова війна, потім Жовтнева революція і Громадянська війна — знищення всього кольору білої гвардії, дворянства. Тих, кого не повбивали, вигнали з території країни. Адже це були кращі чоловіки не тільки однієї країни — цілого світу!

Далі. Розкуркулення — знищення чоловіків на селі. Тих, хто реально міг щось робити, створювати продукт, тримати господарство. Потім через сталінські чистки знищили червоних командирів, інтелігенцію і взагалі усіх, хто здатний. Вітчизняна війна добиває всіх інших, хто були героями і пішли захищати батьківщину.

В результаті наші жінки залишилися ні з ким. Добре, якщо на село був один мужик після війни. Жінки звикли, що треба все самим робити. Це як в післявоєнне прислів’я: «Я і кінь, я і бик, я і баба, і мужик». Після цього наступні покоління виховуються в спотвореному полі: хлопчики — в інфантильному жіночому ключі (мужиків ж поруч немає), а дівчатка — як ломові коні.

І далі цей сценарій передається з покоління в покоління. І він до цих пір діє. Наші жінки намагаються бути самостійними. Ось в Facebook прочитав недавно. Як знайти справжню  жінку? Методика трьох кроків. Підпаліть хату, розженіть коня, чекайте.

Наша жінка досі норовить за все схопитися сама. «Можна я вам сумки піднесу?» — «Ні, не треба, я сама». І нічого, що мужик пішов, сама буде заробляти, сама дітей підніме. І вважає, що їй повинні за це аплодувати. Раніше, та, коли не було іншого вибору, це був героїзм. А зараз ситуація інша, чоловіків повно. І тут не аплодувати треба, а помідорами її закидати за те, що вона скалічила дітям життя, тому що ці хлопчики, виховані без батька, не знають, яким має бути справжній чоловік, а дівчатка не знають, як поводитися з протилежною статтю. Замкнуте коло.

Їй не аплодувати треба, а сказати: «Чуєш, ти, хвора, позбудься від свого ідіотського сценарію, притягнути в своє життя нормального мужика. Не треба тобі на трьох роботах працювати і дітей піднімати. Навчися бути жінкою, навчися коритися, підкорятися, обожнювати чоловіка, захоплюватися ним, і все у тебе буде в порядку».

— Тобто жінці взагалі не потрібно будувати кар’єру, а слід лише займатися борщем?

— Жінці будувати кар’єру не можна. Це не жіночий образ життя. І жінці не можна працювати. Жіночий організм просто не спроектований під навантаження. Ну давайте подивимося. Візьмемо ось цю коробку, що у вас в редакції стоїть, і разів 20 пройдемося з нею по коридору. Спочатку я, потім ви. Побачите, що буде.

Ну не спроектований жіночий організм під робочі навантаження. Справжня леді не повинна працювати, у неї має бути заняття, причому улюблене. Якщо воно буде приносити їй хороший прибуток, я буду тільки за. Але якщо воно не буде прибутковим — це не важливо. Жінка не повинна заробляти!

Я говорю не про те, що жінка не може отримувати гроші або інші дивіденди — славу, повагу, визнання — за рахунок соціальних заслуг. Будь ласка, заради бога, нехай робить все, що хоче. Головне, щоб це не стало для неї роботою. Тому що працювати реально вміють і можуть тільки чоловіки. А жінки для цієї справи не створені. У них організм і психіка заточені зовсім під іншу діяльність.

В першу чергу це борщ, ви правильно сказали. Тільки не треба до цього так скептично ставитися. Борщ — це велика справа. Але тут ширше треба дивитися. Не тільки борщ. Це все одно що сказати, ніби чоловік запроектований лише під молоток. Тільки циніки вузьколобі так кажуть, що з боку чоловіків, що з боку жінок.

У кожного своя найбільша роль в цьому світі. Борщ і молоток — це тільки інструменти цієї найбільшої ролі. Найважливіші функції жінки, в які входить і борщ, — це жіночність і материнство в найширшому сенсі.

Спершу треба бути жінкою, а потім, якщо вона здатна залучити й утримати чоловіка, створити сім’ю, справа дійде до материнства. А якщо вона погана як жінка, то і хорошою матір’ю не стане. А жіночність — це в першу чергу краса, та сама, яка врятує світ.

Іншими словами, у жінки дві основні функції: краси і турботи, жіночності та материнства. До речі, на них же можна побудувати і який-небудь бізнес. Жінкам найкраще вдаються кар’єри, які пов’язані з цими сферами. Наприклад, модельний бізнес. Або ресторанний, всякі клуби — там, де треба піклуватися про клієнтів. А коли жінки починають управляти заводами … Для цього я б сказав що треба мати, але при вас не буду. У жінки цього немає.

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: