Чоловік продавав ручки, щоб нагодувати своїх дітей

Наше життя може кардинально змінитися в одну мить.

Люди часто дуже жорстоко відносяться до людей, які просять милостиню. І в деяких випадках дійсно праві. Дивлячись на таку особу зі здоровими руками й ногами, задаєш собі питання, чому він не іде працювати. Жити коштом інших набагато простіше.

Але такі висновки не можна робити виключно до всіх.

Наша історія про сирійця Абдула, який теж на перший погляд може скласти таке враження. Внаслідок війни на батьківщині, він був змушений покинути рідну домівку й втекти разом зі сім’єю.

Зараз усі вони перебувають у Лівані, однак становище було вкрай складним. Як нам відомо, таких жертв військового конфлікту сотні тисяч. Але хіба ми замислювалися про те, яке в них життя зараз? 

Абдул довгий час шукав роботу. У себе на батьківщині він працював у ресторані, але тут йому всі відмовляли. Не втрачаючи надії, чоловік почав продавати дрібні речі на вулиці перехожим.

Коли ситуація стала катастрофічною, дружина і він змушені були просити милостиню, адже у них на руках залишалася маленька донечка.

І тільки один випадок змінив його життя в кращу сторону. 

Сирійця зауважив чоловік з Норвегії на ім’я Гіссур, що займається активною громадською діяльністю. Молодий волонтер був шокований історією цього чоловіка й організував збір коштів для його сім’ї.

Завдяки тисячам небайдужих, волонтери змогли зібрати достатньо коштів для придбання нової квартири. Також люди допомогли Абдулу відкрити пекарню. Зараз він намагається допомогти таким же нужденним людям, яким ще зовсім недавно був він сам.

Ви підтримуєте благодійність?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector