Чоловік Руслани Писанки розповів, яка хвороба забрала життя його дружини

Чоловік відомої української акторки Руслани Писанки вперше заговорив після смерті дружини, яка сталась в ніч на 19 липня. Ігор Ісаков зізнався, що йому бракує сил і мужності бачити усі заголовки, фото, відео з Русею у соцмережах. Найбільше він боявся відкривати повідомлення з висловлюваннями співчуття — серце не витримувало усього болю.

Чоловік написав, що Руслани не стало через рак, він прогресував у важкій формі.

“Не знаходжу того слова, наскільки я вдячний усім нашим із моєю Русічкою друзям… знаю, що повинен повідомити, тому: в Русі був рак, на жаль, агресивна форма – і трохи запущений… але так, як боролася вона, я б не зміг би навіть на половину… на жаль, імунітет не витримав…

Щодо поховання та прощання з акторкою чоловік також дав інформацію, написавши, що її кремуватимуть у Європі, але ховатимуть у Києві.

Отже, на жаль… Смерть і кремація… Далі інформація про увічнення пам’яті. Перше прощання відбудеться за місцем останнього перебування, а саме місто Кайзерлаутерн, Німеччина (Kaiserslautern, Deutschland). Час і точне місце знатиму в понеділок і додатково повідомлю. Потім, після оформлення всіх паперів, я відвезу мою Русю додому. Київ. Коли то буде, залежать тільки від швидкості оформлення”, – поділився Ісаков у Фейсбуці.

Стан чоловіка зараз дуже пригнічений. Він сам зізнався, що розчавлений і зламаний.

“Знаю, що це б ніколи не сподобалося моїй дружині, тому намагаюся потроху починати відпускати. Спробую зрозуміти зміст її улюбленого вислову “життя прекрасне”… Люблю вас. Дякую за те, що ви поділяєте цей біль зі мною. Молюся за вас, за Україну. І впевнений, що Бог забере її до себе, тому що я знаю, що вона точно того варта…” – підсумував Ісаков.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Viktoria
Adblock
detector