Чоловік так привітав мене на ювілей, що й досі соромно перед гостями. Та я вирішила відомстити

Місяць тому я вирішила відсвяткувати ювілей. Все ж 50 років і однаково прийдуть діти, родичі, близькі друзі. Тож краще вже замовити бенкет і зробити все гарно. Я розумію, що війна, але у нас навіть музики не було, просто смачна вечеря.

Я зробила гарну зачіску, придбала дорогу сукню. Так кортіло, навіть в 50 мати гарний вигляд, бути жіночною. Усі мені робили компліменти, окрім мого чоловіка. А потім, коли гості сіли за стіл, мій коханий почав так заливати горлянку, наче коньяку ніколи не бачив.

А тоді напився і вирішив виголосити тост:

 – Дорога моя дружина! У свої 50 років ти, наче родзинка – солодка, але в зморшках, в 40 була, як міцний ром, в 30 – наче грайливе шампанське. Та я п’ю за твої 20, коли зустрів тебе солодку, наче персик!

Пошепки

Наші гості зовсім не зрозуміли його жарт. Та я вирішила, що так цього не залишу. Наступний тост був за мною.

 – Любий чоловіче! Нехай у 20, я була наче персик, та першим його скуштував не ти, в 30 – як шампанське, та ти надпив лише піну, в 40 – наче міцний ром, який ти розпив на двох, а в 50 – як родзинка, але в тебе вже й зубів нема, аби її з’їсти!

Всі реготали, а чоловік мій образився. Не говорив зі мною. А наступного дня проспався і пішов за квітами.

А ви б наважилися так пожартувати з чоловіка?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector