Чоловік Тамари знайшов собі іншу. Про неї Тамара випадково дізналася, та фея живе неподалік. Та жінка не мала ні роботи, ні грошей, тому вирішила поки нічого не говорити чоловікові, а стала сама таємно готуватися до розлучення

Тамара одружилася з чоловіком 10 років тому. Зараз вони вдвох виховують 5-річну доньку. Власне після появи немовляти все пішло шкереберть. Спочатку закохана пара не зважала на жодні фінансові труднощі та інші негаразди. Вони мріяли про успішне майбутнє і власну квартиру. Згодом у них народилася донечка, а Тамара пішла в декретну відпустку.

Тим часом чоловік продовжив працювати, а його кар’єра стрімко здійнялася догори. Гроші, можливості й зв’язки змінили його. Він почав докоряти дружині, мовляв, вона не надто добре готує, має поганий вигляд і взагалі з неї немає ніякої користі. 

Перший час Тамара й справді вірила у слова чоловіка, а потім зрозуміла, що проблема не в ній. Останньою краплею стала зрада коханого, який усі свої відрядження проводив у жінки на сусідній вулиці. 

У відчаї дружина зателефонувала подрузі, яка дала їй слушну пораду:

– Тобі не варто поспішати й реагувати поки ти на емоціях. Хочеш розлучитися? Чудово! Однак до цього слід підготуватися заздалегідь, щоб не опинитися посеред вулиці з пустими кишенями й без даху над головою.

Тамара прислухалася до цих слів й пів року крок за кроком втілювала свій план в реальність. Спочатку вона влаштувалася на роботу з хорошою зарплатнею та зручним графіком. Потім жінка знайшла няню для донечки. Паралельно вона заощаджувала гроші, аби мати змогу забезпечувати себе й свою малечу. 

Пошепки

Чоловік ні про що не здогадувався. Він лише радів, що у його житті більше немає питань: “де ти був?”, “куди збираєшся?”, “коли повернешся?”. Увесь його час займала коханка й розваги з нею. 

Однак Тамарі на це було байдуже. Вона навіть навчилася водити авто й отримала в подарунок від чоловіка недороге авто. Нарешті жінка відчула, що може подати на розлучення. Та раптово захворіла свекруха, тому невістці довелося про неї дбати. На цьому негаразди в житті чоловіка не закінчилися. Він втратив роботу, а без грошей коханка більше не бажала з ним бачитися. 

Тепер Тамара повинна була забезпечувати усю їхню родину. Нарешті її обранець зрозумів, що нічого не вартує без своєї дружини. Він захоплювався нею і дякував за те, що вона є у його житті. Проте жінка не могла пробачити й забути увесь біль, який їй довелося пережити. 

– Тепер ти не можеш піти від чоловіка, коли він у скрутному становищі! – повчала знайома. 

Жінці справді було важко прийняти правильне рішення. З одного боку, Тамару багато пов’язувало з батьком її донечки. У них були й хороші спільні моменти. Та хіба варто за них триматися після того, як тобі зрадили? Тим паче ніхто не знає, як буде поводитися чоловік, якщо знову розбагатіє. Зрештою, дружина вирішила подати на розлучення, бо прийшов час думати про себе і свою дитину. Можливо, хтось засудить вчинок Тамари, але, на її думку, кожен отримав те, на що заслужив. 

А як би ви вчинили на місці жінки? Чи підтримуєте її рішення? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector