Чоловік у свої 30 і досі живе з мамою? Махніть на нього рукою і шукайте щастя далі! Неприємна правда про самотніх чоловіків…

Якось пожалілась я подрузі, що ніяк не можу знайти собі чоловіка. Я наче сама із себе непогана, та й чоловіки пристойні трапляються. Здавалося б, бери тільки та заводь родину. Але ж ні! Вони зараз шлюбу наче вогню бояться!

І щоб я не думала, що проблема в мені, подруга поділилась зі мною секретом. Вона працює психологом уже багато років, усякого наслухалась, набачилась. Чоловіків у тому числі.

Так от, чоловіки не беруть нас заміж, бо їм і так все подобається в їхньому житті. Ну от дійсно, їх усе влаштовує. А сім’я – то зовсім інший рівень.

Страх відповідальності

Для багатьох чоловіків серйозні стосунки, дружина – занадто велика відповідальність, до якої вони не готові. Доки вони самотні – живуть собі так, як заманеться, їдять, що хочуть, спілкуються з тим, хто їм подобається. І от чогось їм здається, що з появою дружини всі ці важливі складові життя опиняться під забороною. Вони не готові дорослішати і відповідати за когось, окрім самого себе. То для чого їм той шлюб?

Невдалий досвід

Так, ми, жінки, схильні думати, що тільки нам розбивають серце, роблять боляче. Але ж то зовсім не так! Наші чоловіки теж здатні переживати цілий спектр емоцій. Буває так, що хлопець знайомиться з дівчиною, яка назавжди западає йому в серце. Він думає, що це доля, починає фантазувати про родину, дітей і спільне світле майбутнє. І все наче добре, а тоді дівчина відмовляється від пропозиції руки та серця, бо не готова до такого серйозного кроку. Як далі буде жити такий чоловік? Правильно, він не буде підпускати до себе жінок занадто близько. Бо він боїться, що його знову кинуть.

Пошепки

Фінансові питання

Хто б там і що не казав, а бути чоловіком – дорого. Бути чоловіком і батьком – ще дорожче. І хоча в інтернеті ми щодня бачимо картинку успішного успіху, але в житті все виглядає набагато буденніше. Чоловік, який працює тисяч за 20 на місяць, не шукає собі родину. Бо вважає себе невдахою, який не зможе цій родині нічого дати. І засуджувати його за це не можна, бо щоб мати більше грошей, треба більше працювати. А цього хочеться далеко не кожному.

Мама

Так-так, це найбільш улюблена моя причина самотності деяких чоловіків. Вони змалечку звикають до комфорту, який отримують від мами. І відмовлятись від нього не хочуть. Та й навіщо? Мама і порадить, і приготує, і прибере, і вислухає. Та все, що завгодно! Але на побачення її водити не треба, подарунками завалювати – теж. Береш та й живеш на всьому готовому.

Тому, дівчата, моя вам порада: не перетягуйте на себе ковдру. Якщо ви не можете знайти собі ідеальну пару, не думайте, що з вами щось не так. Просто такі зараз чоловіки. Така зараз ситуація. Можливо, вам пощастить пізніше. 

Ще більше цікавих історій читайте за посиланням: https://t.me/+ip4OLY7feqc1OTQy 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

VikaB
Adblock
detector