Чоловік в заповіті вказав, щоб його поховали з усіма його заощадженнями. І дружина виконала його останнє прохання

Дружина завжди була чесна з чоловіком, і не могла йому відмовити. Так що їй довелося виконати його останнє бажання.

Історія, яка описана нижче, трапилася в місті одного з американських штатів. Хоча чоловік і був неймовірним скнарою, але він прожив з коханою жінкою багато років.

Він як чоловік, не робив своїй дружині подарунків, особливо якщо для цього не було приводу. До того ж якщо і купував щось, завжди прагнув вибирати щось недороге. Адже головна його мета була накопичити грошей.

І ось вже коли він відчув, що вже досить скоро прийде його кінець, він почав кликати свою дружину. Він сказав, що йому від неї потрібно, і попросив, щоб вона пообіцяла йому виконати все чітко за вказівками. І ось коли чоловік помер, його любляча дружина поклала все, що він зібрав за своє життя разом з ним в труну.

Адже вона завжди була чесна з ним, і не могла йому відмовити. Так що їй довелося виконати його останнє бажання. І на похоронах вона опустила поруч з ним в яму невелику коробку з картону. Її гарна подруга, яка сиділа поруч з вдовою, запитала, що там всередині:

«Мила моя, я сподіваюся, що ти не зійшла з розуму, і не збираєшся віддати йому ваші накопичення?»

Пошепки

А та зробила глибокий вдих і сказала:

«Безумовно, я роблю все чесно. Адже я християнка і мені потрібно виконати його останню волю. Я ж обіцяла, що покладу йому в труну всі його накопичення».

Коли вона це заявляла, її подруга уважно дивилася на вдову. А потім підняла на неї очі, і запитала:

«Невже ти поклала туди все до останнього цента, що у вас накопичилося разом з цим жаднюгою?»

І та відповіла їй з посмішкою «Абсолютно все, до останнього цента. Я поклала гроші в банк і оформила рахунок на своє ім’я. А потім взяла виписку про стан рахунку, і сховала його в цю коробку, яку і поховаю разом з ним. Так що тепер він сам в будь-який момент може зняти ці гроші звідти, якщо побажає».

І її обличчя при цьому розпливлося в усмішці.

Жінка зробила все правильно, чи не так?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

I
Adblock
detector