Чоловік важкохворий і потребує догляду, а я вважаю, що ще занадто молода, щоб ховати себе разом із ним

У нашій сім’ї трапилося нещастя. У чоловіка трапився інсульт. Важка форма. Геморагічний. А йому вже 60 років. Це дуже складний випадок. Зрозуміти мене можуть тільки ті, чиї рідні проходили подібне або лікарі. 80% летального результату, 20%, що людина залишиться жити і то не факт, що вона зможе функціонувати, як колись.

Ми ввійшли до 20%. І, на щастя, навіть не залишилися овочами. Мало кому вдається досягнути таких успіхів у процесі відновлення. Зараз мій чоловік може пересуватися самотужки, опираючись на паличку.  Може налити води у склянку, не перекинувши її, відрізати шматок хліба і навіть зробити собі простий бутерброд. Це вже перемога. Він усе добре розуміє. Непогано розмовляє. І все це моя заслуга. Тому я нами пишаюся. Навіть лікарі не вірили, що ми зможемо щось більше, ніж просто лежати на ліжку і доживати віку.  

Чоловікові 60, а мені тільки 50. Вважаю себе ще доволі молодою. Прикро, що на мої плечі впала така ноша. Але ніхто цього не обирає.  Через догляд за чоловіком і постійний стрес я набрала 20 кіло. Хоча досі дуже ретельно стежила за фігурою. Фітнес, дієти і таке інше. А потім робота, дім, чоловік, лікарні. Більше ні на що не залишається часу.

Зараз у чоловіка знову погіршення. Хвороба прогресує. Лікарі розводять руками.  Я так сильно від цього втомилася. Весь мій робочий тиждень – це догляд за чоловіком. І на вихідні те ж саме. Обстеження, аналізи – я більше не витримую. Усе, чого мені зараз хочеться – підтримки, ласки та любові. Я молода і здорова. Мені за обранцем в могилу ще рано.

Від зради береже тільки совість. Хоча чоловік уже натякав мені, що він не буде ображатися, раптом що. Усе розуміє. Попросив просто не кидати самого, бо він знову немічним стане. Доглядати до скону, а далі робити, що заманеться. Ось і думаю, як мені краще вчинити. Якщо я зраджу чоловікові у такому стані, то чи великий гріх візьму на душу?

Від вас співчуття не вимагаю. Просто ділюся накипілим, бо більше немає з ким. Цікаво, як на моєму місці вчинили б ви. От і все.

Як на місці жінки вчинили б ви?

Чи має вона право на зраду за таких умов?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector