Чоловік все життя знущався з мене, а тепер я маю його лікувати? Ще й гроші, які для доньки збирала, витрачати?

Тридцять років я у шлюбі з Аркадієм. Що лиш не терпіла від нього! І пив безпробудно, і гуляв, і мене ображав. А скільки принижень, усі ж довкола знали, який він. Та я терпіла, адже не мала власного житла. Чоловікові квартира від батьків дісталась. Свекруха досить довго з нами жила, я її доглядала, а вона мене підтримувала.

 – Доню, я тебе ніколи не засуджуватиму, як захочеш піти! Бачу, який мій Аркаша.

 – Та куди я піду з дитиною на руках?

 – Тоді раджу тобі знайти собі коханця, може хоч так матимеш якесь щастя.

Поради старенької були влучні, та я піти на таке не могла. Хоча чоловік і змінював коханок мало не щомісяця. Коли донечці виповнилося шість років, я отримала підвищення. Та вирішила Аркадію про це не казати. Саме тоді почала збирати гроші, аби колись придбати квартиру для моєї дівчинки. Хотіла, щоб вона ніколи не опинилась в такій ситуації, як я.

Пошепки

Якщо вас зацікавила ця історія – шукайте більше зворушливих та життєвих оповідок за посиланням – https://t.me/+Wi4_EbzXw7Q5M2Zi

І ось зараз моя донечка зовсім доросла. Вона вийшла заміж, молоді орендують квартиру, та змоги купити власне житло зовсім не мають. За ці роки я назбирала 22 тисячі доларів. Сума велика, і чоловік про неї не знає.

Та кілька місяців тому Аркадій почав скаржитись на самопочуття. Я все ж повезла його на обстеження. І там нам повідомили діагноз – рак простати. Потрібна термінова операція і хімія, а ще багато грошей. Чоловік ніяких заощаджень не має, він же усе життя на коханок гроші витрачав. 

А якщо я віддам свої гроші – дочка не зможе купити квартиру. І от як мені вчинити. Чоловік не заслуговує на мою допомогу. Моє життя з ним було жахливим. А донька так страждає, не маючи власного житла. Але й залишити чоловіка помирати в стражданнях я не можу. 

Скажіть, як вчинити правильно? Дати гроші на лікування чи ні?

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector