Чоловік взяв на відпочинок свою дружину та коханку, але не очікував, що вони подружаться

Дружина давно натякала Петрові, що хоче з’їздити на відпочинок. А чоловік постійно тільки відмахувався: то коштів у нього немає, то часу. Але цьогоріч нарешті вирішив звозити Оксану в Чорногорію. Подорож була незабутньою. А після повернення дівчина навіть подруг зібрала, щоб похизуватися перед ними засмагою і світлинами з відпочинку.

Одна знайома довго вдивлялася у фото. І помітила, що їх усіх об’єднувала одна особливість. На кожній світлині була присутня жінка в червоному капелюсі. Подруга запитала в Оксани, чи та знає дівчину, але та тільки руками розвела. А коли знайомі розійшлися, дівчина почала гортати фотографії, щоб розглянути цю незнайомку детальніше. І справді виявилося, що на кожному зі знімків була пані в яскравому головному уборі. Тільки згодом Оксана впізнала у ній Ларису. Жінку, з якою вона потоваришувала в Чорногорії.

Перетнулися дівчата ще в аеропорту. Навіть місця у них були сусідні. Але й на цьому ряд цікавих збігів не закінчився. Далі жінки зупинилися в одному готелі, у сусідніх кімнатах.  “Напевне, доля,”- подумала Оксана і здружилася із сусідкою.

– Неймовірна жінка, – розповідала про неї Оксана. – А харизма яка… А врода…

Але щастя та захват тривали не дуже довго. Через деякий час ця пані знову з’явилася в житті дівчини.

– Я кохаю твого Петра. І пересіклися в Чорногорії ми не просто так. – пояснила Лариса.

Виявилося, що Петро хотів звозив на курорт не лише дружину, а й коханку. Бо Лариса, дізнавшись про те, що Петро везе жінку в Чорногорію, навіть почала погрожувати йому. Казала, що все розповість Оксані. Обіцяла зруйнувати його сім’ю.

Направду ж, вона теж хотіла на відпочинок. Тож Петро не знайшов кращого виходу, аніж взяти з собою обох.

Пошепки

Оксана здивувалася. Не могла зрозуміти, навіщо коханка чоловіка їй все розповіла.

– Петро вважає тебе дурепою. А ти зовсім не така. Ти краще життя заслужила.

– Хочеш таким чином розлучити нас?

– Зовсім ні. Я кинула твого Петра ще в Чорногорії. Як тільки познайомилася з тобою ближче. До того ж я зрозуміла, що люблю зовсім іншу людину.

Оксана так і не стала проганяти гостю. Посиділи. Поговорили. А потім Лариса пішла і більше ніколи не з’являлася в житті Оксани.

А Петро того ж вечора виселився з квартири дружини. Остання подала на розлучення.

Оксана не збиралася пробачати чоловікові зраду. До того ж такий вчинок не вартий ніякої поваги.

А що про ситуацію думаєте ви?

Змогли б пробачити такому чоловікові?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Ivanna
Adblock
detector