Чоловік з’їв половину курки і хотів звалити на кота, але нерозумно спалився

Мій чоловік — невиправний фанат курей-гриль. Він би їх обгризав три рази в день і щодня 7 раз в тиждень, 30 раз в місяць. Не знаю, звідки у нього це, на мою думку, повне збочення! Може з голодного студентства, коли ця курка була межею мрій ?! Але це і неважливо.

Коли ми одружилися, я почала потроху викорінювати це зло. Купила гриль, періодично запікаємо курей — а вони все йому «не такі». Я вже і змирилася, тому що аромат і смак «легкої зіпсованості» я цим куркам надати не зможу і ніколи не буду.

Загалом, за взаємною згодою зійшлися на недільних вечерях з куркою гриль. У кого як — у інших ресторан, а у нас — курка з супермаркету! Зате ми щасливі! А ті, які в ресторані? Не факт.

І тут, недавно, чоловік мені телефонує — у нього робота закінчується на годину раніше:

— Сонце, тут в маркеті такі офігенні кури! Можна я куплю? Пліз!!!

З цього «пліз» я зрозуміла, що навіть якщо я йому буду погрожувати вічним пеклом і відсутністю інтиму сьогодні, він її все одно купить. Тому великодушно дозволяю:

— Бери. Але за тобою салат і інший супровід. Почула «ура» — як дитя, їй Богу!

Загалом, приходжу додому. Бачу типу сильно засмучену пику чоловіка. Уже в передпокої слухаю пояснення: він курку по чесному поділив, на стіл накрив, вийшов, а кіт наш вкрав половинку і, сволота така, зжер під корінь.

Ну добре. Іду на кухню. Там на підлозі розкидані ідеально облизані кісточки і сидить винуватий кіт. Я чоловікові відразу «вірю», а потім кажу — перевірити можна простіше простого! Він напружується — як?

Я відламую шматок від своєї порції, кличу кота і даю йому. Якщо він зжер половину курки — вже точно більше нічого не влізе. Але кіт, з бурчанням і апетитом, ніби 3 дні взагалі не їв, буквально ковтає м’ясо і просить ще. Чоловік з кам’яним обличчям знаходить пояснення:

— А він у нас такий ненажера! Ти сама кажеш, що тазик їжі з’їсти може!

Відповідаю:

— Так, згідна! Обжора і може! Але вийняти кетчуп з холодильника і зжерти півпачки він точно б не зміг!!!

I
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: