Чоловік забрав до себе і виходив кошеня, який постраждав у пожежі. Тепер малюка не впізнати

Пожежа трапилася в одному з гаражів, впоратися зі стихією пожежникам вдалося не одразу, а потім вони почали ретельно оглядати приміщення. На щастя, людських жертв не було, однак згодом вони побачили одного потерпілого — це було крихітне руде кошеня, все вкрите в сажі, а ще на лапках та мордочці були обпалені ранки.  

Господарів малюка так і не вдалося знайти, тому рятувальники відвезли кошенятко до лікарів, які сказали, що опіки глибокі, тому не шансів на виживання було надзвичайно мало.

Ветеринари в клініці зробили фото кошеняти й розмістили в Мережі, за одужанням цього маляти спостерігало багато людей. Згодом з’явилася людина, яка дуже переживала за тваринку — Роб Мегуайр приїхав у ветеринарний центр й познайомився там з кошенятком. Далі він навідував його частіше й назвав Добі. 

Не вдалося врятувати декілька пальчиків на лапках Добі, однак загалом він почувався з кожним днем краще і скоро взагалі одужав. 

Лікарі впевнені, що одужати кошеняті допомогла любов нового власника та піклування:«Ось що таке мотивація, помножена на бажання жити!» А ще через кілька днів і зовсім зняли бинти і пов’язки.

Роб до цього вже мав чотирьох вихованців — три котики та одна кішечка, то ж Добі не прийдеться сумувати. 

Ось такий вигляд Добі має зараз — він вже дорослий симпатичний кіт. 

Історія з щасливим закінченням — так маж бути завжди.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: