Чоловік запідозрив у зраді та почав стежити за мною. Одного разу він побачив мене з Орестом…

Раніше я працювала вчителькою географії в школі. Учительська робота зовсім нелегка, дуже виснажлива й нерви треба мати сталеві. Я була дуже строгою до своїх учнів, відповідно вдома мій чоловік від цього також страждав. З ролі вчительки мені важко було виходити, хотілося постійно повчати Назара, змінити його. Однак, він до цього якось звик та ніколи мені не дорікав. 

Та одного разу я спробувала інший вид заробітку, що мені дуже сподобалось. Якось поїхала в інше місто, там закупилась різними речима, в основному це був одяг та аксесуари, та вирішила його продавати дорожче. За декілька днів мені вдалося усе продати й заробила на цьому я в тричі більше, ніж за місяць у школі. Тоді я й звільнилась та подалась у базарний бізнес. 

Щомісяця закуплялась в інших містах й привозила все це до Львова продавати. Однак таке не сподобалось моєму Назару. Коли я працювала в школі, ми частіше бачились, а тепер навіть спілкуватись стали менше. Усе тому, що я зустріла чоловіка…

Відбулось все ненавмисне. Ми познайомились в автобусі, коли я їхала на закупи. Виявилось, що він також займається такою справою і так ми розговорились. Потім стали частіше бачитись, однак зраджувати Назара такого навіть у думках не було. Та одного разу поки я стояла на зупинці, чекаючи на автобус, мій чоловік слідкував за мною і побачив мене разом з Орестом. Потім я кинулась йому пояснювати усе, але він мене перервав:

Пошепки

– Я усе терпів, але завжди тобі казав, що ніколи не пробачу зраду! Тому вже завтра ноги моєї не буде в хаті — заявив Назар.

Не встигла я навіть нічого пояснити, як він розвернувся та пішов. Увечері, коли я повернулась додому, з надією на те, що зможу спокійно поговорити, побачила те, що найбільше боялась побачити… Ні чоловіка, ні його речей вдома вже не було.

Тоді я сіла на кухні та й почала плакати, адже через ті гроші я тепер втратила чоловіка та його довіру. Що мені робити?

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector