Чоловік зібрав інструменти, взяв гроші і кудись пішов. Знову. Сказав, другу допомагати. А виявилось – подрузі

Мій Ілля останній місяць дуже дивно поводився. На роботі затримувався. А часом приїжджав, хапав свої інструменти й знову їхав. Пояснював, що другу допомагає ремонт робити. Ще я почала помічати, що з нашого сімейного бюджету зникають досить помітні суми. Розповіла про все подрузі:

 – От ти проста, коханку він завів, це точно. Простеж за ним і зрозумієш, куди ваші гроші йдуть.

Повірити в це я не могла. Ілля не такий. Я його того й обрала, що кохав мене й ніколи не ображав. Яка ще жінка може бути.

Коли я познайомилась з майбутнім чоловіком він дуже відрізнявся від інших. Спокійний, тихий, ніколи не вживав в компаніях, з дівчатами чемно поводився. Жодного разу я від нього слова лайливого не почула. І це було дивно, адже хлопці знаєте які.

А потім, одного разу ми були в нашого спільного друга на дні народженні. В мене наступного дня мав бути іспит. Тож я вирішила піти раніше. Ілля наздогнав мене на вулиці:

 – Куди це ти?

 – Додому, завтра іспит.

 – Але ж темно. Тобі не страшно?

 – Та ні.

 – Я тебе саму не відпущу. Дозволь проведу.

Ми йшли й говорили. Я й не підозрювала, що він такий розумний. Думала, мабуть, з інтелігентної сім’ї. Та про дитинство ніколи не розповідав.

Ілля так гарно залицявся. Йому вдавалось і навчатись, і працювати. Це захоплювало. 

Ми почали зустрічатись, а згодом і побралися. Зараз вже маємо дітей підліткового віку, власну квартиру. Ілля має бригаду й працює виконробом, досить гарно заробляє. 

Чоловік і досі наголошує, що кохає мене. А він справді чесна людина, тому й повірити в зраду вкрай важко. Та одного разу я прийшла з роботи й побачила, що Ілля знову кудись збирається, складає в ящик свої інструменти:

 – Ти знову до друга?

 – До якого? – вдумливо спитав він.

 – Того, кому ти допомагаєш.

Пошепки

 – А, так.

 – І багато там ще роботи?

 – Трохи є.

Я бачила – Ілля бреше. Вирішила потайки простежити куди ж він. Місто в нас маленьке, загубитись важко. І от я побачила, що Ілля прийшов до старої хати на околиці. Його зустріла жінка, приблизно нашого віку, а за руку її тримав хлопчик.

“Невже це його коханка? Може колись давно зрадив, а зараз вона його знайшла”.

Я не витримала і підійшла до них.

 – То це твій друг?

Ілля почервонів, а потім сказав:

 – Знайомся, це Катя, ми зростали разом. Вона приїхала кілька тижнів тому. Раніше жила в селі на Херсонщині, її господарство зруйноване. Я вирішив допомогти.

 – А звідки ти її знаєш і що це за дитина?

 – Це Катін син Дмитрик. В неї шестеро дітей, а чоловік захищає нашу країну. Міг не йти, як багатодітний батько, та став добровольцем.

Потім Ілля розповів, що з Катериною він жив в дитинстві. Так склалося, що їх взяли в одну родину на виховання, адже батьків Іллі позбавили прав, а Катя взагалі була сиротою. Згодом вони виросли й втратили зв’язок. Та кілька років тому почали спілкуватися. А коли на Херсонщині сталася біда – Ілля знайшов цю хату і запропонував переїхати.

Мені було соромно через мої здогадки. Я запропонувала поміч. Разом ми довели хатину до пуття за кілька днів. Катерина розповіла, що її чоловік зараз воює під Бахмутом і майже не виходить на зв’язок. Тому їй вкрай важко.

Наступного дня я запропонувала Іллі:

 – Запроси Катю з дітьми на вечерю. А ще я маю чимало одягу, майже нового, хочу щось їй віддати. І пам’ятай, мені ти все можеш сказати. Якщо ця людина близька тобі, то і мені! Я пишаюсь тим, що ти для неї зробив!

Ми будемо й надалі підтримувати Катерину. Разом допоможемо пережити цю біду. І сподіваємось, що скоро познайомимось з її героєм чоловіком.

А ви як вважаєте, мій чоловік вчинив правильно? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

IrynaS
Adblock
detector