Чоловік змайстрував велосипед, щоб кататися зі своєю хворою дружиною, яка любить велопрогулянки

Білл і Глед — звичайне американське подружжя, які разом вже понад півстоліття. А одне з їх улюблених занять — просто кататися на велосипедах по місту і на його околицях.

Ще в юності Білл завжди їзди до Глед на Велосипеді, а відстань між ними була десятки кілометрів. Згодом після одруження сама й Глед приєдналася до захоплення чоловіка. Пара разом крутила педалі цілих 35 років.

На жаль, з 2004 року Глед ставала все гірше себе почувати. Багато обстежень та консультацій і лікарі поставили діагноз: хвороба Альцгеймера. Жінка практично не могла самостійно пересуватися, тому і про їхні прогулянки на велосипедах можна було забути.  

«Велосипед був частиною нашого життя», — розповідає Білл. Він не хотів припиняти таке проведення часу. Але задоволення йому приносили саме велосипедні прогулянки з коханою. 

Тоді чоловік став придумувати різні способи, як виправити цю проблему. Згодом він змоделював і сконструював зовсім новий велосипед, до якого було прикріплено крісло для дружини. Тепер пара і надалі здійснювати прогулянки.

«Я не вважаю це тягарем. Для мене це прекрасна можливість піклуватися про те, кого я люблю все життя. «, — розповідає Білл.

А ви часто катаєтеся на велосипедах?

U2
Загрузка ...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: