Чоловік знайшов покинутий склад взуття в старому будинку своєї бабусі

Наводити лад у своєму домі буває надзвичайно корисно, адже ніколи не знаєш, які дивні речі можна знайти. Хтось отримує назад давно загублені предмети, а на когось чекають абсолютно несподівані відкриття. 

Саме так сталося з чоловіком, який вирішив повернутися у покинутий дім своєї бабусі. Під час генерального прибирання за одними з дверей він побачив стелажі з коробками, які встигли припасти товстим шаром пилу. Всередині було багато пар взуття. 

Старенька розпочала торгувати взуттям ще в 40-х роках минулого століття. Тоді вона й відкрила магазин, який існував цілих 20 років. Бізнес довелося закрити, коли жінка занедужала. Родичі не мали часу продовжувати її справу.

Вражає те, що взуття з того часу збереглося в ідеальному стані. Якщо протерти його від пилюки, то можна й не помітити різниці між сучасними парами та вінтажними. 

Навіть з історичної точки зору ця знахідка є унікальною, адже вона дає змогу проаналізувати розвиток тих чи інших компаній та прослідкувати за змінами модних тенденцій. Наприклад, ви знали, що фірма Converse була не тільки виробником кросівок? Раніше дизайн їхніх коробок та шрифт був у стилі ар-деко. 

Звісно, деякі моделі є застарілими. Та серед сотні пар чобіт, черевиків й туфель можна знайти цілком пристойні як чоловічі, так і жіночі варіанти

Якщо шкіряні вироби змогли вцілити, не втративши своїх первозданних характеристик, то взуття з гумовою підошвою все ж стало сухим та крихким. 

Уявіть лише, багато років тому на цій лавочці сиділи люди й приміряли новенькі пари взуття. 

А що ви думаєте про таку знахідку? Чи подобається вам мода 40-60-хх років?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector