Чоловік знайшов у своєму човні маленьке кошеня і він став його близьким другом

Сім’я Скофілд з США навіть не підозрювала, що цього ранку зміниться їхнє життя назавжди. Голова сімейства вирішив навести порядок у власному човні, зняв брезент й був шокований, коли побачив під маленький клубочок, який одразу почав пищати. 

«Того дня чоловік просто прибирав у човні й знайшов там цю крихітку, одразу приніс його в будинок», – розповідає Луїза Скофілд.

Пізніше виявилося, що це кошеня з декількома іншими з’явилися на світ в гаражі неподалік від будинку родини Скофілд. Сам власник цього гаража часто підгодовував безпритульних тварин, особливо котячих. Матір-кішку цієї крихітки віднайти так і не вдалося, відомо, що вона народила ще декілька кошенят, однак ті нібито зникли. Як один з малюків опинився в човні – не відомо. Однак зрозуміло було одне – його треба рятувати, оскільки в іншому випадку крихітка може загинути. Сім’я Скофілд одразу почала його вигрівати та годувати. 

«Ми стали сурогатними батьками для цієї крихітки, годували її та полюбили всім серцем. Загалом, зробили все, що робила б його мама », – згадує Луїза. Його звуть Віскер і зараз проживає в родині ще з трьома кошенятами. 

Спати Віскер любить на плечах свого “татуся”.

Віскар перетворився з клубочка в гарного пухнастого котика. Вам колись доводилося рятувати тварин? 

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector