Чоловік зробив з мене прислугу! В 30 років я виглядаю на всі 50! Що робити?! Порадьте, бо вже руки опускаються…

Пишу сюди, щоб знайти якусь розраду для себе. Нещодавно  мені виповнилось 30, але у дзеркалі я бачу стару та втомлену жінку. Мені доводиться самій забезпечувати дітей та ще й чоловіка. Все, що я тижнями, місяцями бачу — це тільки роботу, якісь домашні справи та дитину.

А все через те, що мій чоловік шукає себе. Цілий рік не може влаштуватися на роботу, бо все йому не те й не так. Нормальні гроші йому пропонували, то ж ні – золоті гори людині подавай! Десь колеги невдало пожартували з мого Дмитрусик — то вже трагедія! Хіба так робиться?

Нещодавно він все-таки знайшов роботу помічника на будівництві. Але хіба ж на такому місці багато заробиш? Копійки…

Іншого виходу просто не бачила — закатала рукави і до роботи! Чесно, іноді так втомлююся, що ледве ноги до хати несу, а там картина маслом: Дмитро лежить на диванчику, переглядає улюблений футбол, ще й шикає на мене:

– Ти можеш так не човгати ногами?! Не бачиш, я важливий матч дивлюся!

Пошепки

 А одяг сам себе не попере, не посушить, підлога не помиється, а вечеря не приготується. Звісно ж, всі ці обов’язки — мої обов’язки. Чоловік лише вміє гарно говорити, як дістане мені зірку з неба та носитиме на руках, а насправді:

– Кохана, я такий втомлений, хочу хоч трішки відпочити, бо завтра знову на роботу.

Скажіть, будь ласка, це що виходить, що чоловік створений для прекрасного, а жінка, щоб забезпечити чоловіку все прекрасне?

Зараз в мене дуже важкий період. І я більше так не можу! Хіба я віл, щоб так пахати? Хочу подати на розлучення, але хто мене вдруге візьме таку нещасну заміж? 

Ця розповідь заснована на правдивій історії, якою поділився наш читач. Будь-яка схожість з реальними назвами чи місцями є випадковістю. Усі фото в статті є ілюстративними.

Що порадите жінці? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector