Чоловікові привезли поранену птаху, яка не могла літати. Але він не очікував, що сова так подякує йому за порятунок!

Дуглас Паджекі працює ветеринаром. І одного вечора йому привезли пацієнта – сову зі зламаним крилом. Стан у птахи був вкрай важким, тим паче, вона не могла навіть розкрити крило. 

Але чоловік не здавався. Колеги називали Дугласа “Чарівником птахів”, адже він знав багато корисної інформації про крилатих та міг встановити з ними тісний зв’язок. Чоловік був найкращим ветеринаром-орнітологом у волонтерському центрі місті Міссісіпі.

Сову назвали Джі-Джі. Спершу вона не хотіла йти на контакт з лікарем. Але Дугласу вдалося з нею “потоваришувати”. Минуло багато тижнів, перші ніж птаха одужала та навіть навчилася літати. 

Пошепки

Джі-Джі вирішили залишити у заповіднику, який належав до ветеринарної клініки. Тоді Дуглас поїхав на декілька місяців у сусідні штати, аби допомагати іншим пернатим. 

І коли Дуглас повернувся до Міссісіпі, то Джі-Джі підлетіла до нього та обійняла крилами. Всі працівники центру були шоковані та розчулені такою поведінкою пташки. Адже вона подякувала своєму рятівникові.

Навіть тварини здатні відчувати людські емоції! Допомагайте нашим пернатим та пухнастим товаришам! Вони вам точно подякують!

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Daryna
Adblock
detector