Чоловіки в основному в захваті від розфарбованих ляльок. Невже їм головне, щоб їх жінка тільки на людях була супер, а вдома і так зійде? Для чого ця показуха?

Ніколи не запускала себе, завжди трималася у формі. Моя зовнішність – звичайна, без яскравих рис, тому без макіяжу і гарного одягу я мала вигляд сірої мишки. Однак я з цього приводу ніколи не комплексувала, оскільки знала, як підкреслити свої переваги і приховати недоліки. Від чоловіків уваги було багато, і не дивно – молода, доглянута, розумна. Взагалі можна зазначити, що жінки мають два обличчя – коли з макіяжем і без. 

Але чоловіки в основному западають на розфарбованих ляльок. Невже їм головне, щоб їх жінка тільки на людях була супер, а вдома і так зійде? Для чого ця показуха? Та ще й брови багато жінок такі чорні роблять, просто не можливо дивитися. З такими бровами жіноча стать виглядає похмурою, злою, строгою, старшою, ніж є насправді. Це щоб лякати когось? Кого? Невже такі дівчата можуть подобатися чоловікам? Або навпаки відлякують чоловіків, щоб не приставали?

Пошепки

Вже в зрілому віці відмовилася від макіяжу, думаю, що чоловік має сприймати мене такою, як я є. Дійсно з усіма хитрощами на обличчі можна  мати значно кращий вигляд, але ж це будеш не ти! Для чого обманювати всіх навколо, і себе? Бувають же такі випадки, коли дівчата настільки звикають до макіяжу, що й сміття не можуть викинути без шару тонального крему.

Я за природою блондинка. І одного разу теж нафарбувала брови чорним кольором. Сама себе злякалася. Ледве трохи відтерла. Добре, що фарба довго не тримається. Я давно не фарбуюся. І не розумію, для чого вводити людей в оману своїм виглядом? У дитинстві у мене були густі довгі чорні вії. Поки зросла до паспортного віку, вони у мене порідшали, стали коротшими. Інколи краще не зафарбовувати такі нюанси макіяжем, а звернутися до лікаря, наприклад, вияснити, чому стан вій погіршився. Вітамінів не добрала або ще чого не вистачає в організмі? Якщо обличчя стало блідіше, або цятки з’явилися, не штукатурити його, а обстежитися, зрозуміти, чого не вистачає. До чого я веду…Жіночки, стежте за своїм здоров’ям, а не накладайте гори макіяжу на обличчя. Природня краса завжди буде найціннішою. Хіба я не права?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector