Чому бабусі в 50 такі завзяті, як дідусі

Ми звикли до стереотипів про образ “правильних” бабусь, які дбають про своїх онуків, займаються домашнім господарством та носять старомодні хустки на голові. Проте світ розвивається і сучасні люди пенсійного віку можуть бути кардинально іншими. Можливо, прийшов час змінити свої застарілі уявлення? 

Щаслива бабуся

Розмова з «бабусею»

Якось я випадково познайомилася на автобусній зупинці з дорослою жінкою. Вона мала прекрасний вигляд і виявилася цікавою співбесідницею. Зрештою, ми вирішили присісти в місцевому кафе, аби поговорити за чашкою кави. Я розповіла жінці про свою сім’ю і показала фотографії дітей. Натомість вона лише усміхнулася й продемонструвала знімок свого хлопчика, якому було приблизно 8 років.

 Я одразу помітила, що вони мають спільні риси обличчя, але виявилося, що дитина не була їй сином, а онуком! Якщо говорити відверто, то я була вражена. Ніколи б не подумала, що бабуся може так розкішно виглядати й розкуто поводитися. 

Пенсія – час пожити для себе

Хоча якщо замислитися, то хіба жінки повинні ставити хрест на своєму житті, коли у них з’являються онуки? Адже навіть бабусі мають право займатися тим, до чого лежить їхня душа, а не слідувати класичному шаблону пенсіонерки. 

Ці роздуми наштовхнули мене на висновок, що взагалі пенсія – це неймовірний період. У молодості всі багато працюють, розвиваються, будують кар’єру та намагаються подбати про своє майбутня. Натомість у бабусь зовсім інші цілі та пріоритети. Вони мають час, аби займатися собою та розвивати власні хобі. Можна відвідувати курси чи майстер-класи. Одним словом, наздоганяти все те, що втратили в молодості. 

Пошепки

Хіба можна придумати кращу можливість для того, щоб видихнути і насолоджуватися своїм життям? За роки праці певних висот вже досягнуто, а надалі від вас ніхто не має жодних очікувань чи вимог. Ви пройшли свій шлях, виконали місію і можете відпочити. 

Вони серед нас

Можливо, вам здається, що такі щасливі бабусі – лише вигадка. Однак придивіться. Їх можна зустріти будь-де: в парку, кафе чи салоні краси. Їхнє життя не закінчилося після виходу на пенсію, а лише розпочалося. 

Молодість таких жінок збереглася всередині, тому й не дивно, що вони сіяють ззовні. Їм подобається гуляти, весело проводити час та  фліртувати з чоловіками. Сподіваюся, що я стану саме такою бабусею. 

Я більше не зустрічалася з тією жінкою, але в моїй пам’яті вона залишилася назавжди. 

А які у вас асоціації зі словом “бабуся”? Опишіть образ такої жінки та скажіть, якими ви уявляєте себе на старості літ? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector