Чому бабуся по материнській лінії – головна людина в житті дитини

Бабуся відіграє важливу роль в житті власних онуків. Особливо це актуально, коли батьки намагаються забезпечити матеріальні потреби сім’ї, тоді саме бабусі й дідусі приділяють увесь свій час вихованню дітей. Трапляється й таке, коли онуки все рідше бачаться зі старшими родичами, і сьогодні ми хочемо розповісти, які негативні наслідки можуть бути для дитини.

Бабуся в життя онуків

Наш світ сповнений проблем. Дорослі люди завжди кудись біжать, поспішають, що іноді дійсно легше найняти дитині няню, ніж щоразу везти до дідуся й бабусі. Та й і старші люди мають свої плани, і не завжди можуть допомогти в цьому. І через це страждають саме діти. 

Річ у тому, що бабусі з дідусями – особливі люди в житті кожної дитини. Це не просто любов чи відчуття тепла, а генетичний зв’язок. 

Генетики стверджують, що генетичний матеріал дитина більше отримує не від батька чи матері, а саме від бабусь і дідусів. Можна навіть прослідкувати, що діти часто більше схожі саме не на батьків, а на бабусь чи дідусів.

Для маленької дитини близькою є саме бабуся по материнській лінії. Саме від неї дитина отримує найбільше генетичної інформації. Дитина відчуває не лише свою матір, а й певною мірою прив’язана саме до бабусі.

Сім’я – складний, але цілісний організм, де між усіма простежується тісний зв’язок. Але варто пам’ятати, що разом з цим, нащадкам передаються й наші згубні звички, захворювання та залежності. Тому ми вчимося на власних помилках і повинні робити все, щоб зберегти здоров’я дітей.  

Підростаюче покоління повинне спілкуватися з бабусями та дідусями, адже це неповторний та неоціненний досвід, який загартовує дитину. 

Що ви думаєте з цього приводу?

U2

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector