Чому Бог зводить нас з людьми, а потім відпускає їх

А у вас не було такого відчуття, що Бог зводить вас з тими людьми, які потрібні вам в той чи інший момент, а потім їх відпускає.

Дуже важко зрозуміти, чому ви щось й до когось відчуваєте, чому у вас всередині щось кардинально змінюється, і у вас виникає дивна прив’язаність до тих людей, на яких вам було абсолютно байдуже. Це люди, які несуть певну місію в нашому житті й дарують певний досвід. 

Ось так час притягує до нас певних людей. Можна просто глянути на своє минуле і зрозуміти, що таких людей було багато і всі вони нас чогось навчили. Але є те, що їх об’єднує — всі вони були тимчасовими… У них була одна спільна мета: показати щось інше, новий шлях.

Я вважаю, що ситуації притягують в наше життя людей і в цьому і є вся краса. Бог просто посилає нам тих, хто потрібен сам тут і зараз. Саме так він впливає на нас, намагається навчити та просвічує.

І все би було добре, як би ми не прив’язувалися до цих людей. Ми не завжди хочемо розуміти те, що цим людям пора іти, щоб у нас розпочинається нова сторінка, а цю вже давно потрібно перегорнути. Ми втрачаємо віру в справедливість, адже  не розуміємо, чому у нас забирають того, хто настільки прекрасний, того, хто зцілив нас. Але якщо уявити, що залишившись у вашому житті краса цих людей розвіється, а їх любов помре, то ця історія буде вже не такою надихаючою…

Просто вони згодом стануть неймовірним тягарем, який лише буде ускладнювати нам життя. 

Щоб самим бути щасливими, потрібно навчитися відпускати цих людей. Потрібно вірити в себе та своє світле  майбутнє і не псувати красиву історію тим, яке її лише зіпсує. 

Приймайте та любіть цих людей, але в слушний час відпустіть — адже це всього лиш ангели, послані вам Богом, які, виконавши свою місію, мають летіти далі. 

Я вірю, що коли ми зустрінемо людину, яка повинна залишитися з нами назавжди, ми відразу це зрозуміємо! Ми просто побачимо один одного і з цього моменту все зміниться… 

Ви згідні зі мною? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: