Чому дорослі діти вам не дзвонять і не говорять, як насправді у них справи?!

Проблеми у стосунках дітей та батьків є вічними, адже так важко зберегти близькість та не віддалятися один від одного. 

Батьки завжди хочуть щастя для їх дітей, правда, не усі знають, як правильно себе поводити з дорослими людьми, у яких вже є власні сім’ї. 

Чому дорослі діти віддаляються від батьків

1. “Не сумуй!” 

Зазвичай батьки так заспокоюють своїх дітей і висловлюють свою підтримку, але це не найкращий варіант. Ваша дитина — доросла особистість, яка може відчувати всю гаму відчуттів, не має поганих чи добрих емоцій, вони всі важливі для людини. Якщо дитина відчуває сум, потрібно зрозуміти та прийняти це. Якщо постійно говорити «не сумуй», то людина думає, що просто не має права говорити про свої емоції іншим і просто закривається в собі. 

2. “Візьми себе в руки й не вішай носа!”

Дуже легко сказати людині, щоб вона взяла себе в руки, але варто зрозуміти, що якщо вона б могла це зробити, то саме й так і було… Просто у вашої дитини такий період, коли потрібно впасти в апатію й краще розібратися в собі. Інколи дійсно хочеться побути наодинці, зібратися думками й зрозуміти, куди рухатися далі. Краще висловити свої переживання й сказати, що завжди готові допомогти. 

3. “У тебе ж все добре! Нічого страшного не відбувається! “

Ще один варіант, коли батьки просто знецінюють почуття та проблеми своїх дітей. Часто ми намагаємося підтримати своїх дітей і для цього прирівнюємо їх життя з життям людей на війні, хворими і т. д. Можливо, з першого погляду дійсно може здаватися, що в людини робота, сім’я, дім, нічого поганого не сталося. Але ми не знаємо, що в цей момент на душі в особистості, вона може переживати кризу, депресію, нервове виснаження. Краще демонструйте інтерес до проблем дитини. 

4. “Гаразд, дзвони, коли буде настрій!”

Це жахлива річ, яку часто використовують батьки в спілкуванні з дітьми. Тоді складається враження, що тебе люблять лише тоді, коли все добре. А якщо у вашої дитини складний період і настрою не буде, то не дзвонити?  Не мучте своїх дітей: це дуже складно удавати, що все добре, особливо з близькими людьми, від яких хочеться щирості та відкритості …

5. “Ми тобі не потрібні …”

Діти вас люблять і це аксіома, ви для них найрідніші. Але постійно не можливо доказувати свою любов. Якщо ви доводите протилежне, то людина просто здається і вирішує вас не турбувати, ніж щодня слухати одне й те саме. 

Говоріть, поки всі живі та є можливість все прояснити.

Що Ви думаєте з цього приводу?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: