Чому дорослі чоловіки вибирають молоденьких дівчат?

Я люблю спілкуватися з різними людьми на особисті теми. Мені подобається копатися в психології й досліджувати людські душі. Якось я мала можливість побесідувати з кількома зрілими чоловіками, які після сорока років обрали собі молоденьких супутниць. Кожен з них спробував пояснити свій вибір і, як не дивно, їхні відповіді були практично ідентичними.

Звісно, не можна заперечувати очевидні факти, що їх приваблює молоде тіло, красиве обличчя, відсутність зморшок та додаткового багажу у вигляді дітей. Однак далеко не це є найголовнішим. 

Дорослі чоловіки обирають молодих дівчат через те, що в них немає напускного лоску і є вміння насолоджуватися кожним прожитим моментом. 

Наприклад, один із моїх співрозмовників розповів, що його дружина постійно скаржилася на будь-які дрібниці. Її відвезли на Кіпр, а там море не того кольору. Балі? Занадто просто. Мальдіви? Була вже там двічі. Таїланд? Занадто гаряче. 

У них завжди невдоволені обличчя і сотня претензій, адже опираючись на минулий досвід, вони мають з чим порівнювати кожен свій відпочинок. Однак це стосується не лише мандрівок закордон, але й загального ставлення до життя. 

Здається, що таких дам неможливо чимось здивувати. Вони все знають, всюди були і все бачили. Зрілі жінки постійно намагаються застосувати свої набуті знання, а чоловіки поруч з ними почуваються новонародженими чи неповноцінними. Хіба вони недостатньо прожили, аби покладатися на власну мудрість?

Інший співбесідник сказав:

– Я одружився з Катею, бо вона не така розбещена, як інші. 

Погодьтеся, що звучить доволі зухвало. Я вирішила уточнити, що він саме має на увазі.

– Я зрозумів, що кохаю цю дівчину під час нашого відпочинку в Таїланді. Здавалося б, звичайний готель, звичайна країна, звичайне море. Але треба було бачити очі моєї обраниці! Вони сяяли, немов дві зірки. Усмішка буквально не сходила з її обличчя, а кожна дрібниця викликала захват і щире здивування. Я одразу згадав свою колишню дружину, яка під час туру по цілій Європі не могла видавити з себе жодної позитивної емоції. Її постійно щось не влаштовувало, а я у всьому був винним. І взагалі складалося враження, ніби я зобов’язаний оплачувати кожну її забаганку, а дружина лише сприймала це, як належне. Все ж мені набридла така поведінка, тому наші стосунки закінчилися.

Під час розмови з цими чоловіками я одразу згадала усіх своїх подруг, які звикли корчити з себе “всезнаючих” дам, яких нічим не здивуєш. Вони набивають собі ціну і женуться за дешевими понтами в надії на те, що таким чином зможуть привернути увагу гідного партнера. Однак така поведінка лише відлякує і викликає зневагу. 

Не розумію, що їм заважає щиро радіти життю й отримувати насолоду від кожної миті, навіть якщо тобі давно за 18?

А як ви вважаєте, чому дорослим чоловікам подобаються молоді дівчата? Чи згідні ви з тим, що зрілі дами не вміють радіти життю так, як юні дівчата? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna

Копіювання з сайту заборонене. Авторські статті захищені DMCA.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам:

Adblock
detector