Чому господарське мило захищає рослини

Сьогодні ділимося з вами ще одним популярним засобом для рослин, який використовували ще наші бабусі. При цьому він не менш ефективний від нових та дорогих сумішей від хвороб та шкідників. А основою цього засобу є господарське мило. 

Насправді господарське мило можна використовувати і для лікування рослин. 

ЗАХИСТ РОСЛИН ВІД ШКІДНИКІВ

Ще на початку XX століття люди почали використовувати господарське мило, як засіб для лікування рослин. І це не дивно, адже засіб доступний та дієвий, завдяки солі, жирним кислотам та великій кількості лугу.  

Господарське мило володіє антисептичними властивостями завдяки кислотам, які мають ще й інсектицидну дію. 

ЯК ПРИГОТУВАТИ РОЗЧИН ГОСПОДАРСЬКОГО МИЛА ВІД ШКІДНИКІВ?

Звичайне господарське мило потрібно натерти на тертці з крупними отворами. Підійде брусок масою 250 г. Натирати мило слід для того, щоб швидше його розчинити. 

Потім розчинити мило в 10 л гарячої води та все перемішати. Залишити воду остигати до кімнатної температури. 

Мило має розчинитися повністю, оскільки будь-які тверді часточки можуть спричинити опіки. Саме тому перед використанням цього засобу, я ще його фільтрую через марлю. 

Розчин з господарського мила можете використовувати та боротьби з павутинним кліщем, попелицею, гусеницею, борошнистою росою, грибковими інфекціями, сіркою цвіллю. Щоб продезінфікувати листя, просто розпорошіть на них розчин за допомогою пульверизатора. 

Розчин на основі господарського мила протипоказаний для квітучих, молодих рослин, а також для розсади. Спершу краще протестувати його, нанісши на одну рослину. Якщо через 2-3 дні не з’являться опіки — засіб можна використовувати.

Чи знали Ви про таке застосування господарського мила? 

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: