Чому губки для миття посуду різнокольорові? Різниця є і ось у чому

Губки для миття посуду існують в кожному домі.

Ми купляємо їх і навіть не знаємо, чому усі вони різного кольору. Можливо, для когось ця інформація стане справжнім відкриттям.

Виявляється, що колір – це індикатор жорсткості губки. Йдеться не про колір поролону, а про абразивну частину губки, яка приклеєна до нього.  

Виробники губок розробили колірне позначення, за допомогою якого можна вибрати жорсткість виробу, найбільш підходящу для видалення забруднень і режиму делікатності.

Зелений колір і чорний кольори

Його присвоюють найжорсткішим матеріалам, з яких роблять прошарок для губок. Зелений колір повідомляє, що ця губка допоможе впоратися з будь-яким забрудненням. Але варто більш уважно чистити нею посуд з емаллю, щоб не пошкодити її верхній шар. Правда, до такої жорсткості навіть зелені губки рідко доходять.

Червоний колір і блакитні кольори

Середня жорсткість матеріалу. І хоча він вдало усуває забруднення і присохлі залишки їжі, але все ж поступається по «силі» зеленому та чорному. Від нього вже не варто чекати агресивного методу чистки.

Жовтий і білий кольори

Такий колір не насторожує, і сприймається майже як нейтральний. Це м’який і делікатний матеріал, який майже нейтрально діє на зовнішніх поверхнях. Такий матеріал володіє малою жорсткістю і його можна застосовувати для миття фужерів й інших скляних посудин.

Ви знали про це?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

U2
Adblock
detector