Чому харків’янин залишився в будинку, куди постійно влучають ракети?

Район Північної Салтівки, що на Харківщині, зазнав сильних руйнувань. 

Майже всі будинки просто стерті з лиця землі. Більшість місцевих мешканців виїхала, втікаючи від ворожих обстрілів. Однак, є й такі, хто залишився у місті, шкодуючи покинути власну оселю.

ТСН розповіла про чоловіка, який із початку вторгнення глядів усі квартири в обстріляній багатоповерхівці.

Цього героя звуть Максим. У Салтівці він народився, жив і досі перебуває з самого початку повномасштабного вторгнення росії. Під час чергового вибуху поблизу він навіть уваги не звертає, заспокоює: це ще не сильно. Найгарячіше, каже, було у квітні та на початку травня. 

Прилетіла сюди якраз ракета. Ось так повз нас якраз прилетіла. І свисту навіть не було. Нічого не встигли, три дні нічого не чув.

Три місяці Максим жив сам. Усі сусіди виїхали. Дружину та батьків чоловік теж відправив на Захід, а сам вирішив залишитись. Навіть після того, як окупанти кілька разів влучили по будівлі.

У його квартирі повибивало вікна. Чоловік і з цим впорався – позакривав їх ДСП. Коли газу не стало, їжу почав готувати на мангалі, просто на вулиці. І щодня звітував сусідам, чи стоять ще їхні квартири. Адже йому залишили ключі чимало знайомих.

У чаті відписував, у кого винесло шибки, а в кого сталася пожежа. 

Саме на Північна Салтівка отримала найбільше ворожих ударів. Оскільки цей район найближчий до кордону з росією. 

До повномасштабного вторгнення на Салтівці жило понад 300 тисяч харків’ян. А сьогодні більшості навіть повернутися немає куди. 

Зараз у місті знищено понад 70 відсотків багатоповерхівок. У міській раді кажуть, що після перемоги район обов’язково відбудують. А поки – намагаються надати тим, чиї оселі вціліли, хоч якісь умови для життя.

А Ви б наважилися залишитися в епіцентрі вторгнення?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Коментарі

Ivanna
Adblock
detector