Чому іноземці не можуть заспокоїтися, коли знаходяться в наших квартирах

Ремонт вимагає неабияких фінансових вкладень. Не у всіх знаходяться кошти на таку розкіш, тому багатьом доводиться лише мріяти про сучасний дизайн, мешкаючи у радянських умовах. У під’їздах будинків також рідко щось змінюється.

Проте іноземці завжди реагують зі здивуванням на наші квартири. Для європейців вони здаються некомфортними і незатишними. Що саме їм не подобається? 

Ідеї дизайну квартири

Ми звикли бачити килими на стінах, лінолеум на землі й величезні стінки, заповнені посудом. Проте іноземці не розуміють, що в цьому є красивого чи розкішного. Згідно з їхніми поглядами ідеальне житло виглядає по-іншому. 

Ці пункти викликають у них найбільше запитань:

1. Під’їзди

Не рідко зовнішній вигляд будинків та під’їздів лякає іноземців, які після побаченого готуються побачити найгірше всередині квартири. На щастя, зовнішній вигляд часто буває оманливим і на фоні цього житло  всередині здається цілком нормальним. Та домофони й залізні двері не перестають їх дивувати. 

Ще одним мінусом є відсутність автостоянки біля будинку, через що з’являються труднощі з паркуванням машини. А французам не подається те, що підвали не пристосовані для того, аби зберігати там улюблені алкогольні напої. 

2. Ремонт

Шпалери на стінах, стінки з сервізами та різноколірні килими не виглядають стильно і суперечать усім мінімалістичним вподобанням приїжджих людей.

Звісно, велика кількість візерунків привертає увагу і виглядає доволі цікаво, але жити в таких умовах важко, адже від яскравої одноманітності швидко втомлюєшся. 

Пошепки

3. Дивні відтінки

У радянських квартирах багато елементів виконані у помаранчевих і коричневих кольорах. Вони асоціюються нам із домашнім затишком і теплом, але насправді така колірна гама на підсвідомому рівні навіює сум. Іноземці намагаються уникати приміщення з таким ремонтом. 

Що сердить гостей?

1. Немає щільних штор

Часто приїжджі хочуть виспатися і відпочити протягом своєї відпускати, тому щільні штори для них є звичайною необхідністю. На жаль, у старих квартирах з цим проблеми. Там на вікнах висить тонкий матеріал, який пропускає сонячні промені. 

2. Дешеві меблі

Інколи краще відреставрувати старі якісні меблі і зробити дизайн у стилі ретро, ніж замінити їх новими дешевими варіантами. Приїжджі розуміються на матеріалах і одразу можуть визначити, де власники зекономили. 

3. Переповнені балкони

Якщо італійці й французи снідають на своїх балконах і насолоджуються приємно атмосферою ранку, то ми звикли використовувати цей простір як додаткове місце для збереження власних речей. Звісно, такий безлад їх лякає, а зовнішній вигляд прибудов змушує взятися за голову. 

Є ще багато нюансів, до яких ми звикли, а комусь вони видадуться дивними. Наприклад, гості з-за кордону ніколи не зрозуміють, навіщо кожного року вимикати воду. Зате ми знаємо, що квартиру слід обирати з бойлером!

Які ви помічали відмінності між вітчизняним житлом і європейським?

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector