Чому Кейт Міддлтон і принц Вільям після майже 8 років шлюбу виглядають щасливішими, ніж коли були заручені

Сімейство Кембриджських ось уже не один рік вважається одним з найбільш популярних серед селебріті. І публіка, і експерти з мови тіла з пильною увагою стежать за кожною їхньою появою в суспільстві. Останні вже аналізували їх батьківський стиль, ставлення до дітей і те, як вони взаємодіють з родичами, зокрема, з Меган Маркл. До слова, на тлі Сассекських Кейт і Вільям виглядають надто вже консервативними і відчуженими. Але не так давно фахівці почали помічати разючі зміни в їх поведінці.

Навіть після весілля ця пара виглядала так, ніби відчувала себе трохи обмеженою перед спалахами фотоапаратів. Відчувалося, що вони серйозно ставилися до своїх майбутніх ролей короля і королеви і намагалися дотримуватися правил етикету і протоколу, прийнятим при дворі Єлизавети II.

Інша справа Гаррі і Меган: ця пара не соромилася проявляти свої почуття публічно. Щось подібне стало прослизати і в поведінці Кембриджських. Можна було б припустити, що вони почали брати з Сассекських приклад.

Протягом довгих років подружжя постійно контролювали себе, чи не так?

Зміни в стосунках пари почали помічати після народження принца Луї. Джуді Джеймс, відомий експерт з мови тіла, зазначила, що Вільям був радий виходу Кейт з декрету, коли вона знову супроводжувала його на більшості заходів. Згідно з її спостереженнями, обоє трималися впевненіше, коли були разом, а принц набагато частіше посміхався дружині і крадькома поглядав на неї.

З плином часу їх мова тіла ставала все більш розкутою і, якщо так можна висловитися, неформальною. Уже перестало викликати подив те, що вони часто горнулися один до одного, набагато більше сміялися і навіть активніше жартували один над іншим.

Не сховалося від пильного погляду Джуді Джеймс і те, що у Вільяма з’явився свій особливий спосіб проявити прихильність до дружини навіть на публіці: вже не раз ми бачили, як він ніжно клав долоню на спину Кейт, ніби легко обіймаючи її.

Експерт також відзначила, що причина таких змін дуже зворушлива: вона зв’язала їх з народженням третьої дитини. На її думку, поява Луї сильно вплинула на подружжя, зробила зв’язок між ними ще міцнішим, а самі вони виглядали набагато щасливішими, ніж раніше. Джеймс також зауважила, що жести подружжя знову стали дзеркальними, як в ті часи, коли вони були ще дуже юними.

Нам здається, Джуді права: у Кейт і Вільяма, ймовірно, і правда міг початися «другий медовий місяць», нехай і проводять вони його на роботі. А що з приводу впливу дитини на стосунки між чоловіком і дружиною думаєте ви?

Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: