Чому кожній господині на кухні необхідно мати пластину активованого вугілля

Холодильник часто стає джерелом неприємних запахів на кухні.

А от пошуки неприємного амбре можуть перетворитися у справжню головоломку. Знайти продукт, який до кінця не закритий, або вже зіпсувався не завжди легко. Іноді переглядаєш — ніби все свіже, чисті каструлі, але ні, є щось таке, що псує запах.

Тому  сьогодні ми хочемо розповісти, як самостійно приготувати ароматизатор для холодильника. Для цього вам знадобляться доступні предмети, а основним з них є активоване вугілля. Саме цей сорбент чудово поглинає неприємні запахи, а от лимон буде грати роль ароматизатора.

Ароматизатор для холодильника

Підгодуйте пластикову місткість, свіжу цитрусову шкірку, кращу лимонна, гілочка ялівцю (за бажанням), таблетки активованого вугілля.

Після цього в пластиковій місткості слід зробити декілька отворів за допомогою гарячої голки чи ножа. Якщо ви не знайшли відповідну місткість, можете просто відрізати дно пластикової пляшки.

Шкірку лимона подрібнити і помістити в цю місткість, також сюди ж висипати одну пластину активованого вугілля. Ваш ароматизатор готовий! Він чудово поглинає неприємний запах.

Зверху готовий ароматизатор краще накрити пластиком або фольгою, щоб він якнайдовше зберігся в холодильнику. 

Ось ще декілька дезінфекційних засобів, які слід використовувати під час миття холодильника: 

  1. Змочіть ганчірку в розчині оцту та протріть нею полиці холодильника. Такий метод прибере всі аромати, навіть застарілі.
  2. Розведіть нашатир 1/1 з водою й потім за допомогою ганчірки промийте холодильник. Дверцята мають бути відкритими деякий час, щоб все вивітрилося. 
  3. З одного лимона слід вичавити сік та змішати з водою. Змочити ганчірку в розчині та зробити вологе прибирання. 
  4. Помістіть в холодильник відкриту банку з харчовою содою, це вбереже вас від жахливих ароматів  холодильника. Також можете просто помити холодильник розчином соди.

Профілактика:

  • поміщати в холодильник посуд з щільно закритими кришками. Використовувати для цього каструлі чи контейнери;
  • одразу прибирайте полиці, якщо ви щось випадково розлили чи розсипали; 
  • слідкуйте за свіжістю продуктів.

Сьогодні холодильник — справжній цар кухні, тому йому потрібно приділяти багато уваги, щоб уникнути потім неприємностей. 

Ви часто стикаєтеся з цією проблемою?

U2
Загрузка ...

цікаво

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: