Чому любов до батьків чоловіка вимірюється кілометрами

“Між нами з чоловіком панує взаєморозуміння, але через його батьків виникають певні труднощі. Річ в тому, що мої свекри дотримуються застарілих поглядів на життя, через що від них не дочекаєшся слів похвали. Вони вміють лише критикувати, докоряти й скаржитися.

Кожен візит до мами з татом чоловіка розпочинається з їхніх косих поглядів. Які б гостинці я їм не привезла, а все одно знайдеться до чого придертися. Мені прикро слухати ці зауваження, а захистити мене нікому. 

Чоловік намагається дотримуватися нейтралітету, бо не хоче сваритися з батьками. Взагалі між ними настільки хороші відносини, що я починаю замислюватися над тим, чи поруч зі мною дійсно правильна людина? Можливо, наш шлюб – помилка?”

Олена опинилася в складному становищі, адже вона не може поладнати з найближчими людьми свого чоловіка. На щастя, подружжя мешкає окремо від батьків, тому може мінімізувати свої зустрічі, аби вони не приносили стільки негативних емоцій. 

Потрібно змиритися з тим фактом, що однакових людей не існує. В кожного є свої звички, погляди, манери поведінки й вподобання. Невеликі розбіжності не мають бути причиною для розлучення, адже без них не обійтися.

Наталя Тонких, практикуючий психотерапевт, радить жінці не спішити із рішенням, а добре проаналізувати ситуацію. Слід розібратися, чому її настільки зачіпають хороші відносини сина з батьками. Можливо, вона в цей момент просто почувається самотньою і незахищеною? Це ранить Олену настільки, що в голові з’являються думки про розлучення. Проте їй слід поставити себе на місце чоловіка. Він навряд чи повністю задоволений поведінкою своєї дружини, але заради сімейного благополуччя йде на компроміси і мириться з її недоліками. У такому ставлені й полягає секрет міцних взаємин. 

Олені не варто сподіватися, що свекри полюблять її так само, як свого рідного сина. Також жінці не слід перейматися через те, що вони з чоловіком відрізняються. Любов здатна здолати все, якщо люди будуть готові прийняти усі розбіжності, проявляючи терпіння, взаєморозуміння і повагу один до одного. 

А якими, на вашу думку, повинні бути стосунки між свекрами та їхньою невісткою? Чи можуть непорозуміння між ними бути причиною для розлучення? 

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Vasylyna
Adblock
detector