Чому люди подібні до орлів ? Ви повинні прочитати цей текст

Ти ніколи не замислювався над тим, куди зникають орли, коли починається буря? Куди вони зникають? А вони ж не ховаються. Вони розпрямляють свої крила, на яких можуть літати зі швидкістю до 90 км/на годину і летять назустріч бурі.

Вони знають, що над темними хмарами, які є джерелом електричних розрядів, світить сонце. У цій жорстокій битві зі стихією вони можуть втратити пір’я, отримати рани, але вони не бояться і летять вперед. Потім, коли весь світ занурюється в темряву і залишається внизу, вони спокійно літають там, високо вгорі.

Зрештою, орли, звичайно, теж вмирають, але ніхто не бачив мертвого орла. Можливо, ти натрапиш на труп курки, собаки або якої-небудь тварини, але трупа орла ти не побачиш. А знаєш чому? Тому що, відчувши свій смертний час, він не скаржиться. Розшукавши очима найвищий гірський пік, орел збирає останні сили, підіймається на недоступну вершину і там спокійно чекає кінця. Навіть у час смерті він чудовий.

Справжні християни, подібні до орлів. З висоти краще видно силу християнина, який часто через свої принципи, змушений залишатися один.

Пошепки

Не бійся залишатися один. Зазвичай християнин йде наперекір.., бо цей світ з його цінностями, не призначений для Божого народу. Літай вище, хоча ті, які високо літають, залишаються незрозумілими. А коли когось не розуміють, його побоюються, критикують і обговорюють. Можливо, саме тому пророк Ісая порівнює людей, які вірять Господу, з орлами.

Можливо тебе чекає важкий день. У тебе буде багато справ. Деякі з них можуть здатися нездійсненними, але довірся Господу, пам’ятай про Нього і сміливо берись за справу. Не забувай, що там, за хмарами, світить сонце. 

Більше цікавих життєвих історій тут – https://t.me/+xOpeSMR55r5hZTIy

Напишіть нам в коментарях у Facebook!

Soffi
Adblock
detector